Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FireStorm^

STALKER: Clear Sky

Polecane posty

Mam Stalkera, po łatce wszystko chodzi dobrze. Jednak po pewnym czasie zaczęła mnie dziwić jedna rzecz. Czemu po łatce 1.5.07 nie mam u mnie nawet możliwości (nie mowie żeby chodziło) wyboru DX 10 ani DX 10.1. I jeszcze jedna rzecz czy cienie ultra i jakość słońca ultra jest zarezerwowana tylko dla DX 10? Jako dowód zamieszczam zdj z wyborem i moje bez.

http://stalker.funday.pl/images/news/dx101d.jpg

7ed186c2e4e0eaa9m.jpg

P.S. Nie macie jakiegoś sposobu na uruchomienie DX 10 na Stalkerze podobnie jak w Crysise.

EDIT Czy patch 1.5.07 ma w sobie wszystkie dotychczasowe poprawki, czy trzeba instalować patche po kolei?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój komp: procek Amd Athlon 64 3000+ 1.8 GHz, grafika Ati Radeon 1600 pro 256 MB, RAM 512. Ostatnio ściągnąłem z neta demo Stalker: Cień Czarnobyla i chyba kupię pełną wersję bo chodzi na ustawieniach haigh, w rozdziałce 1280 na 1024, bez włączonych dynamicznych cieni; z cieniami trochę się tnie. Czy Stalker: czyste niebo pójdzie u mnie chociaż na minimalnych ustawieniach bez zacinki, czy wymagania zmieniły się tak mocno w stosunku do Cienia Czarnobyla, że w ogóle się nie uruchomi. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze jedną kość 512 MB i będziesz mógł grać spokojnie na minimalnych. Obecnie bałbym się o tę 512. To może być ciut za mało.

Ps. Pisz w jednym temacie. Jeżeli minie jakiś czas i nie otrzymasz odpowiedzi to usuń stary post, a jego treść wklej do nowego posta, który umieścisz w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój komp: procek Amd Athlon 64 3000+ 1.8 GHz, grafika Ati Radeon 1600 pro 256 MB, RAM 512. Ostatnio ściągnąłem z neta demo Stalker: Cień Czarnobyla i chyba kupię pełną wersję bo chodzi na ustawieniach haigh, w rozdziałce 1280 na 1024, bez włączonych dynamicznych cieni; z cieniami trochę się tnie. Czy Stalker: czyste niebo pójdzie u mnie chociaż na minimalnych ustawieniach bez zacinki, czy wymagania zmieniły się tak mocno w stosunku do Cienia Czarnobyla, że w ogóle się nie uruchomi. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Pójdzie i to bez problemu nawet na medium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwaczna rzecz mi się przydarzyła w Kordonie. Zostałem wezwany do pomocy przez stalkerów z warsztatu (czy jak to sie tam nazywa, kilka domków a po środku stoi stary Ził z czerwonymi beczkami na pace) bo atakowały ich mutanty. Przyleciałem tam i czekam. Stalkerzy się zarwali i zaczeli strzelać, zabili kilka nibypsów ale zaraz wpadła ich tam dosłownie cała chmara!!! było ich tak wiele że wylazły na dach ustawiając się w piramide o_O' jak mnie dopadły to zepchnęły mnie do konta i cały czas atakowały nie zadając obrazeń (innych stalkerów zerzarły...). Jak zacząłem strzelać to nie umierały tylko znikały zostawiając za sobą taki ślad jak śrubka wrzucona do anomalii "wir". jak "znikłem" wszystkie te psy to za pare sekund przyleciałe następna chmara... i postanowiłem o tym napisać. To chyba nie byo wywołane flaszką wódy którą wypiłem żeby zbić poziom napromieniowania :P .

Spotkał się ktoś z czymś takim?? co to w ogóle było??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwaczna rzecz mi się przydarzyła w Kordonie. Zostałem wezwany do pomocy przez stalkerów z warsztatu (czy jak to sie tam nazywa, kilka domków a po środku stoi stary Ził z czerwonymi beczkami na pace) bo atakowały ich mutanty. Przyleciałem tam i czekam. Stalkerzy się zarwali i zaczeli strzelać, zabili kilka nibypsów ale zaraz wpadła ich tam dosłownie cała chmara!!! było ich tak wiele że wylazły na dach ustawiając się w piramide o_O' jak mnie dopadły to zepchnęły mnie do konta i cały czas atakowały nie zadając obrazeń (innych stalkerów zerzarły...). Jak zacząłem strzelać to nie umierały tylko znikały zostawiając za sobą taki ślad jak śrubka wrzucona do anomalii "wir". jak "znikłem" wszystkie te psy to za pare sekund przyleciałe następna chmara... i postanowiłem o tym napisać. To chyba nie byo wywołane flaszką wódy którą wypiłem żeby zbić poziom napromieniowania :P .

Spotkał się ktoś z czymś takim?? co to w ogóle było??

Wow, i mówisz, że miałes to w Kordonie? "Widmowe" psy (które nie giną a znikają po trafieniu); tak atakuje tzw "psy-dog", czyli wzmocniony nibypies (można go rozpoznac po tym, że ma białą sierść), którego bronią są właśnie owe widmowe ogary. W Cieniu Czarnobyla "psy-dog" spotykany był tylko w Czerwonym Lesie. Prawdopodobnie nastąpił zmasowany atak co najmniej kilku "psy-dogów" - skoro piszesz, że tych widmowych bestii była cała rzesza... Te cholery nawet w pojedynke trudno pokonać, a całe stado.... brrr......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one były łatwe do pokonania, wystarczał strał z pistoletu albo dziabnięcie norzem. Najlepsze że potem przybiegły pijawki i też myślałem że są takie "sztuczne" a one mnie zeżarły xD

wiem co było przyczyną tego buga. to było po prostu "wykrzaczenie" bo miałem nie spathowaną wersję gry, po zainstalowaniu patha wszystko jest ok i nie ma już piramid z "niby niby-psów" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zapytac, czy Stalker (obie czesci) pojda na kompie z win XP GeForce FX 5200, 1 GB ram i intel pentium 4, 2,4 Ghz ?

Takie pytania do działu Czy Pójdą.

Ale już odpowiem.

Niestety. Nie.

Słaby procesor i karta.

Ram daje radę, ale do szczęścia potrzeba jeszcze mocy obliczeniowej i grafiki. Przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszelkie bugi których gra ma niesamowitą ilość trzeba zwrócić uwagę na grafikę . niektórzy skarżą się że sie nie zmieniła ja tak nie twierdze wystarczy popatrzeć na grę świateł i coś tak banalnego jak choćby ceglany mur :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem pewności, czy dobrze robię, gdy kupowałem grę, bo tutaj pan X ma ciągle errory, pan Y ma crashy i inne cuda.

Ale ja u siebie nie miałem problemów wcale. Co prawda 2 razy wywaliło mnie do pulpitu, ale to tylko takie błędy mnie spotkały.

Więc możesz kupić. Zresztą po spatchowaniu u mnie już nie było błędów z wywalaniem do windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z wyjściem z Posterunku Monolitu na plac budowy.Pozabijałem wszystkich,chcę iść dalej a tam tylko siatki.Próbowałem koło autobusu i busa ale nie mogę.Dodam że przeszukiwałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.Proszę o pomoc i dzięki z góry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z wyjściem z Posterunku Monolitu na plac budowy.Pozabijałem wszystkich,chcę iść dalej a tam tylko siatki.Próbowałem koło autobusu i busa ale nie mogę.Dodam że przeszukiwałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.Proszę o pomoc i dzięki z góry ;)

Z tyłu budowy jak mniemam jest rusztowanie, po którym można zejść do bramy. Dostać sie na niego chyba z piętra da. Głowy nie daje bo grałem dawno temu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z wyjściem z Posterunku Monolitu na plac budowy.Pozabijałem wszystkich,chcę iść dalej a tam tylko siatki.Próbowałem koło autobusu i busa ale nie mogę.Dodam że przeszukiwałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.Proszę o pomoc i dzięki z góry ;)

Z tyłu budowy jak mniemam jest rusztowanie, po którym można zejść do bramy. Dostać sie na niego chyba z piętra da. Głowy nie daje bo grałem dawno temu :)

Chyba sie nie rozumiemy.Ja nie jestem na budowie tylko na Posterunku.Kawałek za kanałem i mostem,gdzie trzeba rozwalic stanowisko z karabinem maszynowym.po prawej stronie tego budynku jest autobus i bus a po lewej jakiś łazik.Na tym busie przystawiona jest blacha po której niby mozna wejść,ale nawet jak wyjde wyzej to dalej przeźroczysta ścianna i nie pójdzie.

Może mam za słaby kombinezon?Bo z 28 ochrony zostało mi tylko 12.Nie mam egzoszkieletu-mam nadzieje ze nie jest on konieczny w tym miejscu.

http://img55.imageshack.us/my.php?image=ss...80511limvy9.jpg

http://img139.imageshack.us/img139/6046/ss...80526limpg2.jpg

http://img140.imageshack.us/img140/7639/ss...80555limpl5.jpg

A Jednak doszłem do tego :D .Żeby nie widzieć tego przejścia w budynku... Chwilowe zaćmienie umysłu :D Dzieki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alonsoa

Wrzuć screena, bo takie określanie miejsca jest bardzo trudne. Nie jestem w stanie nawet wywnioskować, czy jesteś w Limańsku, czy nie.

Aha. To na pewno nie jest wian kombinezonu. Na upartego możesz wywalić kombinezon, a i tak będziesz mógł grać dalej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Clear Sky w wersji 1.7.07. Po

zdobyciu mostu do Limańska

w bazie Czystego Nieba pojawiła się możliwość odebrania jako nagrody

FN 2000 i 50000 rubli

. Jednak po dotarciu na bagna żaden z przewodników nie chce mnie zaprowadzić do bazy CS. Czy ma to związek z tym że przyłączyłem się do Wolności? Czy jest jakiś mod umożliwiający zmianę frakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko ale straciłem do niej ochotę, gdy doszedłem do momentu dogonienia Kła gdy obrobili mnie bandyci ... postanowilem schowac przed wejsciem do pomieszenia gdzie mnie okradali rzeczy w skrzynce na gorze , ale gra w tym samym momencie wywalala sie gdy odchodzilem od skrzynki "goły i wesoly" i gotowy na kradzież mojego jakże bogatego eq ... savey nic nie pomagaly gra potem zacinala sie .... zainstalowalem patcha ale sie okazalo ze po zainstalowaniu patcha stracilem wszystkie save'y bo gra po zpatchowaniu jak widac ich nie czyta ... po tym zonku dalem wiec sobie spokoj ,,, ale trzeba przyznac ze gra ma klimat szkoda ze tyle niedorobek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...