Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FireStorm^

STALKER: Clear Sky

Polecane posty

Witam!

Jak Wam śmiga ten S.T.A.L.K.E.R ??

Ja na c2d e6750,2gb geil ultra 800, Asus 8800Gt -nic nie podkrecane wszystko na max ale w 1024/786.W 1280/1024 troche muli...Czego jest to wina???

Crysis na max wszystko (AA wylaczone! )nic sie nie tnie w 1280/1024.

Assassins creed to samo.Wszystko w max i nic sie nie tnie w taj rozdzialce a S.T.A.L.K.E.R mimo wszystko sie wylamuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! miałem misje gdzie musiałem przynieśc artefakt leśnikowi. po czym kazał mi znaleść taki generator w magazyanch wojskowych, aby mieć lokalizacje uwięzionych przez anomalie stalkerów... no i zaczyna się schodek. Moje PDA niczego takiego nie zawiera. Niby znalazlem ten generator bo zabiłem wojskowych w dziecinnie łatwy sposób ale generator nie reaguje jak wciskam "F" po prostu tak jakby to nie było to. CO robić? jest na to jakiś patch? Bo widzałem że ktoś miał już z tym problem. Ale ja nie mam wcześniej żadnego SAVE więc musiałbym zacząc gre od nowa!!! :angry:

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem mianowicie jak oddam artefakt leśnikowi on kaze mi iść do generatora znajdującego się w magazynach wojskowych nie moge nic dalej zrobić bo może i dotre do generatora ale jest lipa nie można go włączyc ani nic. I na moim pda nie ma zadania żadnego :/ co robić? jest na to patch jakiś?

Wcześniej opisywałem ten problem. Po prostu bład w skryptowaniu. Musisz sie niestety cofnąć do momentu sprzed wzięcia misji u leśnika. Ja musiałem sie dosc sporo cofnac w tył ale udało sie, bo pózniej na PDA pojawia sie misja po wkroczeniu do magazynów wojskowych. Nie ma innej rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem.. Mianowicie jestem przy placu budowlanym w limańsku no i gdy zauwaze żołnierza na dachu gra mi się wyłącza jak zacznie do mnie strzelać. Już nie mam siły... ! znowu ma msię wracać ? :blink:

Postaraj się włączyć wcześniejszego save'a. Może spróbuj włączyć nawet sejwa sprzed wejścia do Limańska.

W przeciwym wypadku potrzebna będzie reinstalka.

PS: Wyskakują jakieś błędy lub informacje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dostać sie z kordonu do tej drugiej lokacji na północ. Próbuje przekroczyć granice, pojawia sie komunikat, daje ok i wchodze do tej lokacji w któej sie znajduje.

Co za zbugowana gra. Próbowałem zainstalować najnowszy patch ale zamiast naprawić problem dodałinny. Kiedy postac zginie to nie moge wczytać gry bo mnie wywala do pulpitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z bugiem który w wersji 01 w kordonie wywala do pulpitu wyświetlając okienko crach engine bluray 1.5

czy jakoś tak. gdy wczytywałem stan gry po bugu gra po kilku sekundach znowu wywalała do pulpitu. nie grałem w stalkera aż do ukazania się pacha który aktualizował grę do wersji 05. Grałem od początku i po powrocie z Doliny mroku do wysypiska

wyskakiwał ten sam bug

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że patch 1.5.05 sprawia, że da sie grac bez bugów i crashów. Przeszedłem grę 2x na Mistrzu i raz byłem w powinnosci a raz w Wolnosci ale.... Czy da sie dołączyć do Bandytów?? I co trzeba zrobić?? Tłuc Stalkerów?? Aha. I tak na uboczu - czy ma ktos moze jakas magiczna ścieżkę jak przejść bez deda i marnowania całego zapasu apteczek do Sidorowicza?? (droga bagna-kordon od strony bazy wojskowej).

jeszcze raz prosze o pomoc w bandytach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że patch 1.5.05 sprawia, że da sie grac bez bugów i crashów. Przeszedłem grę 2x na Mistrzu i raz byłem w powinnosci a raz w Wolnosci ale.... Czy da sie dołączyć do Bandytów?? I co trzeba zrobić?? Tłuc Stalkerów?? Aha. I tak na uboczu - czy ma ktos moze jakas magiczna ścieżkę jak przejść bez deda i marnowania całego zapasu apteczek do Sidorowicza?? (droga bagna-kordon od strony bazy wojskowej).

jeszcze raz prosze o pomoc w bandytach.

1. Droga do Sid'a

Jak wyjdziesz z tunelu zapieprzaj ile fabryka dała do dużego kamienia na wprost przed Tobą - i kucnij aby sie schowac przed strzałami. Jak dobrze pójdzie - pierwsza seria z kaemu poleci jak będziesz już za głazem. Później musisz wyczuć kiedy następuje przerwa w ostrzeliwaniu i gdy tylko kaem zamilknie zapierdzielaj w lewo i tam między powalonym drzewem a płotem jest luka - i w tą lukę - i dalej już z buta (starając się cały czas być za jakąś zasłoną) - jak będziesz przy kontenerach - "bitwa wygrana". Możesz stracić nieco energii czasem ale nie będzie to już masowe.

2. Jak przystąpić do bandytów?

Wykonaj kilka zleceń dla Jogi (szef bandytów), później po pewnym czasie gry on sam Cię poinformuje przez radio, że jak chcesz być z nimi to możesz w każdej chwili pójść do ich bazy i się zapisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz do tego sam doszedlem. Po prostu nim dalem patcha 1.5.05 do zawsze bandyci byli do mnie na nie, ale teraz ja neutralni wiec spoko. Byle by sie do stalkerów nie przylaczac ;p A propos to czy oplaca sie byc jednym z bandyckiej braci?? chodzi mi o eq, sile frakcji i czy da sie rozwalic wszystkich - stalkerzy, powinnosc i wolnosc xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Juz do tego sam doszedlem. Po prostu nim dalem patcha 1.5.05 do zawsze bandyci byli do mnie na nie, ale teraz ja neutralni wiec spoko. Byle by sie do stalkerów nie przylaczac ;p A propos to czy oplaca sie byc jednym z bandyckiej braci?? chodzi mi o eq, sile frakcji i czy da sie rozwalic wszystkich - stalkerzy, powinnosc i wolnosc xD

Wszystkich to pewnie nie da się rozwalić - a frakcje są raczej zbalansowane, bycie członkiem jednej z nich, powoduje automatycznie nienawiść jednej lub dwóch frakcji i neutralność reszty. Grę oczywiście da się ukończyć nie przystępując do żadnej z frakcji - wówczas chyba tylko renegaci będą Cię atakować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PDA. Mianowice błędnie wyświetla cel misji. Leśnik zjecił mi dojście do bazy wojskowej i zdobycie jakiegoś odbiornika czy czegoś, aby skontaktować się z uwięzionymi w anomalii stalkerami, natomiast PDA mówi mi, abym podążał na dach hangaru i osłaniał stalkerów (misja na Jantarze). Wobec tego nie mam pojęcia gdzie mam szukać owego odbiornika i jak on wygląda. Poradnik z gry-online też niezbyt wiele na temat tej misji mówi. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Lub ew. może ktoś opisać położenie celu tej misji? Wcześniej większych bugów nie uświadczyłem, poza kilkoma crashami. Korzystam w wersji 1.505.

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PDA. Mianowice błędnie wyświetla cel misji. Leśnik zjecił mi dojście do bazy wojskowej i zdobycie jakiegoś odbiornika czy czegoś, aby skontaktować się z uwięzionymi w anomalii stalkerami, natomiast PDA mówi mi, abym podążał na dach hangaru i osłaniał stalkerów (misja na Jantarze). Wobec tego nie mam pojęcia gdzie mam szukać owego odbiornika i jak on wygląda. Poradnik z gry-online też niezbyt wiele na temat tej misji mówi. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Lub ew. może ktoś opisać położenie celu tej misji? Wcześniej większych bugów nie uświadczyłem, poza kilkoma crashami. Korzystam w wersji 1.505.

Z góry dzięki

Też takie coś miałem.

Rozwiązania są 2:

Albo wrócisz się do tego miejsca, gdzie osłaniałeś Stalkerów (Powinno być już tam ogólnie bezpiecznie).

Po tym powinna się wyświetlić na PDA aktualna misja

Albo pójdziesz do bazy wojskowej i wejdziesz na wieżę, na której nie ma promieniowania. To jest wieża, do której musisz się udać. (Znajduje się za głównym budynkiem w bazie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sie wydostać z Limańska bo chciałbym powrócic do bazy. Jeżeli normalnie aie nie da przejść to jest jakis mod albo tips na ltryb ghost?? wtedy bym przeleciał do innej lokacjii.

Nie wydostaniesz się już z Limańska do poprzednich lokacji. No chyba, że zrobią moda na to, ale na razie chyba nie ma. Trybu "Ghost" nie będe komentował, bo to śmieszne. Jak można "przelecieć" do innej lokacji skoro one nie egzystują "na jednej płaszczyźnie" a doczytują sie z pamięci? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę w tym dziale, więc chyba nie muszę mówić, że mam problem. Mianowicie Stalkera CS przeszedłem już 2 razy, wziąłem się za trzeci i złapał mnie bug. Po przejściu do Agpromu chciałem wrócić na Wysypisko(przejść przez nie aby się przyłączyć do Wolności), ale podczas ładowania gra zatrzymuję się na momencie KLIENT:Synchronizacja i nie chce ruszyć dalej, pomimo długiego czekania <_< . To samo gdy próbuję się dostać na Wysypisko poprzez przewodnika. Wszystkie inne lokacje działają(tzn. do Jantaru bo dalej na razie nie sprawdzałem)Problem pojawił się gdy grałem z łatką 1.5.07, reinstalacja gry/defragmentacja dysku nie pomagają. Gra kupiona w Empiku. Jeśli ktoś wie o co c'mon to niech pomoże, będę wdzięczny ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...