Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FireStorm^

STALKER: Clear Sky

Polecane posty

Mój problem polega na tym,że po zpachowaniu do v.1..5.0.4.pl,nie jestem w stanie przejść z Kordonu na Wysypisko.Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w przypadku anomalii przestrzennych.Szczególnie tej związanej z misją odszukania PDA żołnierza w tunelu.Po akceptacji "chcesz iść dalej" napotykam niewidzialną barierę i znów wywala mnie do Kordonu.Co ciekawe patrząc na mapę w lokacji Bagna widać na niej zaznaczone przejście na Wysypisko.Natomiast w Kordonie przejście w ogóle znika z mapy.Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

p.s.Rozpoczęcie gry od nowa ,a nawet jej kompletna(łącznie z savami) reinstalka nic nie pomagają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze stalkere a mianowicie jak zainstalowałem gre i zaczołem grać to wszystko elegancko śmigało ale ja na drugi dzień chciałem właczyć ją spowrotem to słyszałem tylko dźwięki reklam i menu a cały monitor był czarny na początku właczania pojawił sie napis monitorowy RGB ni input signal i tak jakby sie wyłaączył z zielonej diody na monitorze zrobiła mi sie czerwona tak jagby komputer był nie urzywany przez dłuższy czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małe pytanko:

Otóż czytałem poprzednie posty i wywniosowałem,ze CS jest niegrywalny (tzn. ciągle wywala itp.)

Miał to poprawić patch,który miał wyjść w tym tygodniu...Czy ten "Pacz" poprawił grę i można już w nią swobodnie grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch zmienił na razie to, że sejwy z poprzedniej wersji nie działają

Też mam takie wrażenie.

Ale teraz mój stalker porusza się w jakimś takim cieniu który ma parę metrów w koło siebie. I dalej bez powodów wyrzuca mnie do windy. Ta gra naprawdę mogła być dobra ale przez te bugi staje się nie grywalna, powoli zaczynam żałować, że ją kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Gram.pl jest napisane DUŻYMI literami na czerwonym tle, że savy z patcha x.xx na najnowszej (zapomniałem te numerki) NIE DZIAŁAJĄ, radzę uważnie czytać/szukać informacji. Ogułem zauważyłem, że o wiele rzadziej mnie wywala. Poprawiono grafikę (morzna grać na maks detalach, wcześniej wywalało) poprawiono questy, dodano nowe. Wreszcie można zagrać w multiplayer i wiele innych :P. Teraz gra jest bardziej grywalna lecz do ideału jej jeszcze ,,trochę'' brakuje. a tu odsyłam do pełnej listy poprawek http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1885 . Mniej wytrwałym graczom proponuje poczekać na drugiego patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakość tego patcha jest tak dobra jak twoja ortografia to ja podziękował. I po raz pierwszy spotykam się, że spatchowanie gry wiąże się z utratą sejwów.

Jeszcze jeden tekst pouczający innego forumowicza, a dostaniesz ostrzeżenie. Poczytaj sobie o syndromie moderatora w zasadach forum.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małe pytanko:

Otóż czytałem poprzednie posty i wywniosowałem,ze CS jest niegrywalny (tzn. ciągle wywala itp.)

Miał to poprawić patch,który miał wyjść w tym tygodniu...Czy ten "Pacz" poprawił grę i można już w nią swobodnie grać?

Ja gre przeszedłem BEZ PATCHY. Max detale ze wszystkim, ANI razu nie wywaliło, mam tylko mały problem, z którym sobie nawet ekipa CDP nie potrafi poradzić, no cóż :). Gra jak dla mnie normalnie grywalna, a osoby, które narzekają na grę, to albo to są skrajne przypadki, albo na siłę szukają tych bugów. Na siłę to ja nawet w pasjansie bugi znajdę.

BTW: Skończcie oftopować, na privie sobie to załatwiajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Ty jesteś tym skrajnym przypadkiem. Poczytaj na forum gram.pl, sto stron narzekań to jednak nie są marudzenia trzech klientów ;). Sam miałem problem i teraz zaczynam grać od nowa na najnowszym patchu, zobaczymy jak będzie. W agropromie rozlączało mnie co 20 sekund chociaż byłem już zdesperowany i ustawiłem wszystko na minimum. Ze stalkerem naprawde jest cos nie tak, niedługo dojdę do tego momentu, w którym byłem i napisze czy cos się zmieniło czy tylko to, że nie można otworzyć staryc zapisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytabk gdzie trzeba sie schowac gdy badchodzi ta wielka emisja już 2 raz mi PDa pokazało wiadomośc żebym sie schował bo emisja nadchodzi i czas za ile bedzie i już nie wiem czy jest jakies specjalne pomiesczeenie czy w zwykłym budynku wysttarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jakim cudem wam Stalkera do windy wywala. Ja tam gram srednio po 3-5h dziennie odkad dostałem gre (A miałem pre-ordera, wiec gre mialem dzien wczesniej) i RAZ zdarzyło mi się wywalenie do windy, chociaz gram na max. detalach. RAZ. Tak więc nie rozumiem jakim cudem wam rzekomo co chwile wywala gre.

Brian90, wystarczy zwykły budynek. Ja czasami chowałem się nawet w wagonach i wystarczało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy stalker to fajna gra i jak dotąd mi się nie zacinał. Mam tylko jeden problem - po wyjsciu z bagien trafiam do kordonu w miejsce w którym stoi wielka baza z żołnierzami. Baza jest o wiele lepiej zaopatrzona niż w cieniu czarnobyla(jest karabin maszynowy i mnóstwo żołnierzy co najmniej 30) :o . Któryś z moich poprzedników pisal chyba o tej stytuacji ale nie powiedział jak to przeszedł. Mógł by mi ktoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak proponuje:

W dzień najlepiej (w nocy trudniej, nic nie widać). Sprint do szerokiego drzewa, odpocząć. Jak przestanie strzela, Sprintem do wielkiego kamulca, jak przestanie strzleać to na złamanie karku biegnij dalej. Pamietaj, że to lewej stronie, można to sprubować cichaczem ale i tak pewnie zauważą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest już patch. http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1885 Co prawda ściąga się jak krew z nosa (to tylko u mnie tak? oO), ale poprawia m.in. to że mogę kontynuować grę poza bagna. \o/ Co prawda parę błędów zostało, za kilka następnych wersji gra będzie w 100% ok. Szkoda tylko ze zapisane gry nie działają z nową wersją, więc jak teraz zacząłeś graj do końca!

PS Multiplayer też działa bardzo przeciętnie. Strasznie mi lagował nawet z niskim pingiem. :o

PS2 http://www.gamershell.com/download_32532.shtml <---- link do patcha 1.5.04 z gamershell szybciej idzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Pomocy!!! Niedawno zakupilem stalkera czyste niebo. Po zainstalowaniu gra dosc dlugo sie wlancza a po uruchomieniu tak sie tnie ze mam ochote wy***ac kompa przez okno. Mam co prawda dosc stary sprzet (P4 Prescot 3.2 Ghz asus gf 7600 gs i 3 gb ramu) ale spelnia a nawet przewyrzsza minimalne wymagania sprzetowe choc crysis smigal smialo na srednich detalach a to cholerstwo nawet na minimalnych sie tnie. Nie wiem co temu jest winne. zessalem najnowsze sterowniki do grafiki ale nic. byc moze jest to wynik ostatniego formata (pierwszwgo jakiego robilem) i byc moze nnie zainstalowalem wszystkich sterowników. prosze o pomoc.

Nie śmieć. Zanim założysz nowy temat, sprawdź, czy już jeden o danej grze nie istnieje. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam taki problem. Gdy prosze jednego z stalkerów, żeby przeniusł mnie do fragmentu mapy z Bodajże Silderowiczem (porozmawiać o innym stalkerze) przenosi mnie w tunel, a jak z niego wyjde (ze 3 metry) mam takie coś. Za mna zlewej i prawej drut kolczast a przede mną pole do którego wejść nie wolno (roztrzelanie). Czy wie ktoś jak z tamtąd wyjść?

Biegnij sprintem po lewej stronie siatki tuż obok niej aż wyjdziesz z tego miejsca.

U mnie przez długi czas było w porządku. Nagle ostatnio wbijam na savea i po 5-7 sekundach wywala mnie z gry. Nie wiem co robić... Jeśli ktoś wie w czym rzecz i mi pomoże będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam!

[/quote

Musisz włączyć inny zapis, a ten jest już stracony :( :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że wywala mnie z gry jak próbuję wrócić do Leśnika. Robiłem dla niego zadanie z odnalezieniem tej grupy stalkerów, wlazłem na tą wieżę ciśnień, wysłuchałem wiadomości stalkerów i miałem wrócić do leśnika (a na PDA pojawiło się zadanie żebym poszedł na dach z innym stalkerem [nie poszedłem za nim wtedy]) i jak chcę wrócić do czerwonego lasu (od strony chaty leśnika) to wywala mi bug's trap :( miał już ktoś tak? Co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...