Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Marek napisał od siebie, to ja teraz już po doświadczeniu dopiero co zakończonych kalamburów i mając w pamięci poprzednie napiszę coś od siebie. Czytanie poprzednich postów nie boli. Piszę to do usera o nicku Ovvca, który pisał z uporem maniaka "słowik" chociaż wyżej jak wół stała propozycja jednego z userów i "nie" Marka. Takie zachowanie kwalifikuje delikwenta do otoczenia troskliwszą opieką, a w przypadku zbytniej natarczywości w sprawdzaniu cierpliwości do ostrzeżenia.

Mogłem sprawę załatwić przez PW, ale to idealny przykład o co nam chodziło wprowadzając zaprezentowane przez Marka zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na każdy kalambur osobny temat.

Wyobrażasz to sobie: ponad 70 tematów?!

2. Stworzyć temat "Komentarze do kalamburów".

vel. pytania do Marka Lenca, vel. Kalambury (po odgadnięciu zagadki).

3. Przed rozpoczęciem zabawy jest post "Za 10 minut kalambur". Tak więcej osób zdąży "się przygotować".

Jak się da. teraz mogę zapowiedzieć, że za 3 kwadranse zagadka (ale przed chwilką powiało grozą: nie miałem netu). Czy 10 minut tak naprawdę sporo da?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Przed rozpoczęciem zabawy jest post "Za 10 minut kalambur". Tak więcej osób zdąży "się przygotować".

Pomysł jest imo bezsensowny. Zainteresowanii doskonale wiedzą, że kalambury są w niedziele i środy ok. 21., więc kto żyw, ten na forum wchodzi wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...