Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Może i sobie troszkę dodałem tym userbarkiem, ale tajemnicą nie jest, że zazwyczaj jestem blisko albo moje propozycje podobają się samemu Mistrzowi Lencowi :wink:

Doskonały pomysł ze zmianą nazwy tematu! Ale ja bym jeszcze dodał w nawiasie Kalambury, bo jednak wszyscy mamy w sygnaturkach ten wyraz :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby zrobić zamiast "Daj na forum nura...", "Zamiast głową burzyć mury, wpadnij TU na Kalambury"?

Byłoby widać wtedy, gdzie tych kalamburów szukać - bo jak ktoś jest niezorientowany, to się może nie domyślić... :tongue:

Zapraszamy ludzi do zgadywania i jednocześnie wątpimy w ich inteligencję? Coś nie tak :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sobie troszkę dodałem tym userbarkiem, ale tajemnicą nie jest, że zazwyczaj jestem blisko albo moje propozycje podobają się samemu Mistrzowi Lencowi :wink:

Tu pasowałby dopisek na sygnaturce "chciał, a nie mógł" :P Niepotrzebnie żartuję spamując :)

Doskonały pomysł ze zmianą nazwy tematu! Ale ja bym jeszcze dodał w nawiasie Kalambury, bo jednak wszyscy mamy w sygnaturkach ten wyraz :smile:
Wezmę pod uwagę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zagadka konkursowa (dawno nie było mojego autorstwa :))

Jeżeli coś to da: uważam, że prosta i bardzo czytelna :)

Kategoria: rebus.

post-6062-1238958037_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oni śpiewają? Być może ten zwierz to właśnie jak. ;]

ewentualnie śpiewać + jak = śpiewak?

Brawo!

Mamy futrzastego jaka i pewien bardzo płaczliwy song :)

47, czekam na Twoją zagadkę!

Przy okazji: robimy kalamburową przerwę wielkanocną (wyjeżdżam). Następna zagadka ("pozakonkursowa") dopiero we wtorek 15 kwietnia (ok. 21, jak zawsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama zrobiła swoje: widziałem 24 (a zdawało mi się raz, że i 27 :))) userów :) Rośnijcie w siłę, bądźcie z nami, bawcie się :)

To może jeszcze jakiś mały kalamburek dziś coś szybko poszło.
Niestety, cała pula wyczerpana (te do narysowania dopiero na "poświętach").
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...