Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Reksio- myślałem o czymś statycznym, czytelnym. Twój pomysł jest zabawny, ale nie spełnia swej funkcji (ja zazwyczaj nie klikam w coś, co się rusza i miga:))

Nie podpisywałem rysunków do sygnaturek, więc proszę abyście i Wy nie reklamowali swoich ksywek w zgłaszanej pracy. Zachęcamy do zabawy w kalambury, nie reklamujemy zdolnych userów (niestety :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję ze wcześniejszego postu:

P.S. Marek do kiedy mamy czas? albo ile mamy czasu na zrobienie tych sygnaturek?

Pozwolę sobie zacytować siebie :):

Waszym zadaniem jest wykonanie takowej sygnaturki i zamieszczenie jej w temacie do piątku.

Uściślając: do 27 marca.

Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że piszę tak krótki post (i bez mojego projektu), ale na przyszłość dla tych co robią sygnaturki. Poprawna forma składniowa to Nie da Ci laska, nie da Ci parkour, tego, co może dać Ci Lenca Kalambur!, ale proponowałbym formę Nie da Ci laska, nie da Ci parkour, co może dać Ci Lenca Kalambur!

@UP No normalnie, edytujesz posta i usuwasz... Ale ja bym Ci radził wrzucać przez imageshack :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana zagadka.

Bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam komputer w naprawie i siedzę na takim, który zawiesza się przy każdym ruchu myszki, więc mogą być pewne opóźnienia na linii "ja"- "wy". Mam nadzieję, że nie uprzykrzy nam to dobrej zabawy :)

Kategoria: rebus.

Zagadka nie jest konkursową.

Do roboty :)

post-6062-1238011482_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...