Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

Dooosu - A dlaczego ja nie zarabiam 50000zł miesięcznie?

Bo takie jest życie, nie można mieć wszystkiego.

Jeszcze chcę dodać, że zazdroszczę Markowi cierpliwości i wytrwałości w kalamburach :) Ja wiem jak to jest robić coś dla zabawy - pożera sporo czasu, przez co jest trudniej, w moim przypadku, z nauką i pracą.

@down:

to było pytanie retoryczne ;P myślałem, że to jasne... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bardziej zazdroszczę Mu umiejętności rysowania i wyobraźni ;D

@Ankieta

Otóż godzina 20:) Najodpowiedniejszy czas. Jak już tu przedmówcy głosili..albo kalambury,albo przyjemności (czyt. filmy w TV, itp). Wcześniej nie zawsze się wyrabia człowiek, a to praca/lekcje, a to jakieś obowiązki, czy inne sprawy. 20 to godzina gdzie większość ludzi już siedzi w domu, cieszy się, iż ma w końcu czas dla siebie. I tak powinno zostać! 20!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doosu - A może o trzeciej w nocy w środę bo mi tak pasuję?

Dla tych wszystkich narzekaczy "Dlaczego tak a nie inaczej". Najpierw poświęćcie swój czas na coś takiego, lub podobnego, a potem narzekajcie że o złej godzinie to jest. To nie jest takie hop-siup. Zanim ktoś zacznie narzekać, niech sam najpierw sprawdzi ile zachodu potrzeba na taką zabawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Toto. Pamiętam, że nie tak dawno Pewna Osoba urządziła tutaj niezły cyrk. Niech się cieszy, że mnie wtedy nie było na forum, bo osoba dostałaby niezłego kopa w... pośladki.

Taaak, to dawna sprawa, ale ja ją pamiętam i monitoruję ten temat.

Wypraszam sobie. :nonono:

Ja tu żadnych cyrków nie widziałem, ale dodam, że ciekaw jestem co byś zrobił, gdybyś wtedy był na forum... :co:

@DOWN

Spoko, wiem, że do moderatorów trzeba mieć specjalne (łagodne) podejście, bo inaczej będzie ban. A ciekawość... Cóż, jest wrodzona.

@EDIT2

Znaczy się, ludzi, którzy mają inne zdanie niż moderator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykazanie któreś tam mówi "Czcij Admina swego i Moderatora swego" :P Tak serio..nie rozumiem ludzi którzy gadają żeby najlepiej te zabawy były w niedziele o 12 (zamiast kościoła). Bardzo dużo czasu schodzi na narysowanie, a najwięcej ( przy kiepskich 'wiatrach') przy obmyślaniu :) Panie Marku :D o 20 niechaj będą:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooosu - A dlaczego ja nie zarabiam 50000zł miesięcznie?

Bo takie jest życie, nie można mieć wszystkiego.

Jeszcze chcę dodać, że zazdroszczę Markowi cierpliwości i wytrwałości w kalamburach :) Ja wiem jak to jest robić coś dla zabawy - pożera sporo czasu, przez co jest trudniej, w moim przypadku, z nauką i pracą.

@down:

to było pytanie retoryczne ;P myślałem, że to jasne... :P

Meloniku, ja się tylko pytam dlaczego akurat w poniedziałki są. Zwyczaje pytanie, nie mam pretensji, jakbym miała to brzmiałoby to "Dlaczego nie w poniedziałek?!"...

Zdziwię cię, ale wiem, że nie można miec wszystkiego! Tak, nie jestem blondynką!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku nie do mnie to pytanie :P

Aktualnie poniedziałek mi najbardziej pasuje. Zazwyczaj dzień wcześniej (gdy mam więcej luzu) przygotuję sobie zagadki. Poniedziałek mam w pracy luzy, we wtorek w miarę też, więc i posiedzieć przed kompem mogę ;) Z każdym kolejnym dniem dochodzi mi obowiązków, zobowiązań... Czasami pasuje mi też piątek (ale nie zawsze), pasuje mi też wtorek i środa, ale od 21. Tu już Wam nie pasuje.

Jeszcze się taki nie narodził... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...