Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Marku myśle że powinien być nagrodzony każdy kto trafi
W tym sezonie nie ma nagród.

(jeśli posty są w napisane w tej samej sekundzie albo jeden szybszy od drugiego o 2.)SZWENIO powinien też wymyśleć kalambure i były by dwie:)
Sory: pierwszy lepszy.

Jest ankieta- masowo głosować, bo potrzebuję konkretów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iskier

Pf, a co to za dyskryminacja? :P

Może właśnie o to chodziło, że panowie wcześniej zauważą ten :szczegół", co? :laugh:

Co do nagród, to w zamyśle autora miało by to być wyróżnienie, że rozwiązał kalambur.

Ale nie - trzeba się spieszyć, zgaduje tylko pierwszy (choćby to były sekundy) bo zapewne pojawią się zaraz tacy, co powtarzają po zwycięzcy i umyślnie wtedy oszukują

Dla mnie - im później tym lepiej - ale IMO 20:00 wystarczy, więc już kliknąłem co trzeba. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięta 19.00

Dlaczego?

1.

2.10.09r. 20.00 - Bad Boys II

9.10.09r. 20.00 - Spider-Man 3

16.10.09r. 20.00 - Pojutrze

:tongue:

2. Jeśli mają być dwa kalambury, to zaczynając o 20.00 mogłyby one potrwać do późna (a przecież zdarzało się, że nawet jeden był ok. 2 godziny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięta 19.00

Dlaczego?

1.

2.10.09r. 20.00 - Bad Boys II

9.10.09r. 20.00 - Spider-Man 3

16.10.09r. 20.00 - Pojutrze

:tongue:

Naprawdę nie masz co robić? To dodaj wydarzenie do kalendarza, że kalambury będą, bo mi się nie chce. :P Albo lepiej jakby Marek dodał, lepiej by to wyglądało. Ja wczoraj oglądałem Ghost Ridera przy kalamburach, i co? ;)

@odyniec15 -> Współczucie. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo lepiej jakby Marek dodał, lepiej by to wyglądało. Ja wczoraj oglądałem Ghost Ridera przy kalamburach, i co? ;)
Ja tu tylko rysuję ;) Do czego to przyszło- żebym jeszcze ludzi naganiał i słuchał ich utyskiwań na porę zagadek :P

Poważniej: ustosunkuję się do wyniku ankiety, nie wyników pośrednich.

Nie wybrzydzajcie, nie strojcie fochów. Jakoś nikt nie pomyślał, że ja też muszę mieć czas (nie tylko aby siedzieć w tym czasie na forum, edytować Wasze posty, ale także trzeba zagadki narysować). Nie jest to moja praca (kto by pomyślał, że dostaję pensję za to, co robię na forum czy na blogu, jest w błędzie ;)), lecz radość, pełen fun. Jednak coraz częściej zauważam, że niektórzy są za bardzo serio i psują tym fajny klimacik kalamburów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrzydzajcie, nie strojcie fochów. Jakoś nikt nie pomyślał, że ja też muszę mieć czas (nie tylko aby siedzieć w tym czasie na forum, edytować Wasze posty, ale także trzeba zagadki narysować)

O. Toto. Pamiętam, że nie tak dawno Pewna Osoba urządziła tutaj niezły cyrk. Niech się cieszy, że mnie wtedy nie było na forum, bo osoba dostałaby niezłego kopa w... pośladki. To tak a'propos, bo widzę że znów się robi nieprzyjemnie. Zrozumcie, że Marek urządza te zabawy dla... zabawy i też na pewno się czegoś wyrzeka. Umiejętność wyboru to cecha dojrzałości, nigdy nie ma tak, że mamy wszystko, czego chcemy. Więc proszę sobie darować dziecinne akcje i tupanie nóżką, bo nie tędy droga.

Taaak, to dawna sprawa, ale ja ją pamiętam i monitoruję ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogą być w sobotę lub niedzielę? Dlaczego poniedziałek?

We wtorek i czwartek mam niemiecki. Sobota, niedziela- zjazdy. W piątki często wyjeżdżam... Wszystko może się zmienić w najbliższym miesiącu, kiedy się przeprowadzam. Wtedy najprawdopodobniej nie będę miał internetu...

Taaak, to dawna sprawa, ale ja ją pamiętam i monitoruję ten temat.
Dzięki, Tur, już myślałem, że nikogo nie mam za sobą :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...