Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Witam po przerwie.

Chciałbym przedstawić plan maratonu kalamburowego z okazji Dnia Dziecka.

Zaczynamy oczywiście 1 czerwca, ok. 18 (około, bo nie wiem, czy się wyrobię- obchody Dnia Dziecka w szkole, specjalna rada pedagogiczna, drugi test kalkulatora wyborczego... bądźcie wyrozumiali ;)).

Zostanie zaprezentowanych minimum 5 zagadek (może więcej, może nie, jestem w trakcie przygotowywania) w niewielkich odstępach czasowych. Czy pobawimy się godzinę czy dwie- zależy od Was.

Zwycięzcy zagadek z tego dnia nie są ujmowani w rankingu 3 sezonu kalamburowego. Nie będą też przyznawane żadne inne nagrody. Po prostu się bawimy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-t-t-t-t-to Fan Kitu nie będzie??? :ninja:

A kto powiedział, że będzie?

Eeee, zobaczymy może wpadnę na chwilkę...

Od razu widać inne podejście, gdy zniknęły nagrody :unsure: ...

Zagadki muszą być łatwe skoro pięć w dwie godziny. Chociaż jak wiadomo te łatwe są trudne.
Trudno mi ocenić, czy dla Was łatwe. I nie w 2 godziny, skoro czas zgadywania zależy od Waszego tempa rozwiązywania poszczególnych zagadek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A kto powiedział, że będzie?"

---Pan :smile:

"A zwykle były jakieś nagrody?"

---Jeśli jesteś tu nowy, to wiedz, że:

-odbyły się dwa sezony (po 40 zagadek) i każdy był zakończony nagrodą. Tym razem jednak: "Zwycięzcy zagadek z tego dnia nie są ujmowani w rankingu 3 sezonu kalamburowego. Nie będą też przyznawane żadne inne nagrody. Po prostu się bawimy ;)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagród, proponuję ewentualnie coś symbolicznego na pamiątkę.

Klara Fan Kit to chyba najlepszy pomysł...

Żeby nie było, że biorę z powietrza. Chociaż nie mogę zaprzeczyć temu, iż oficjalnego potwierdzenia nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A kto powiedział, że będzie?"

---Pan :smile:

No niestety, tym razem będzie bez nagród i rankingów. Biję się w pierś, brałem takowe pod uwagę, ale jednak na nie się nie zdecydowałem (wtedy podałbym już to wcześniej, choćby do zeszłotygodniowego newslettera). Mam nadzieję, że brak nagród nie zepsuje dzisiejszej zabawy ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------------------------

Od dziecka dla dzieci ;)

Z okazji Dnia Dziecka mała niespodzianka w subforum "Rysunki"- maraton kalamburowy ;) W najbliższym czasie będziecie mieli możliwość rozgryźć 5 zagadek w różnych kategoriach. Oto pierwsza z nich:

rebus

post-6062-1243872273_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...