Skocz do zawartości

Assassin's Creed wydanie PC z DLC?


Marcin241996

Polecane posty

Ja mam na steamie 6 części Assassin's Creed ze wszystkimi DLC. Część gier kupiłem na steamowych wyprzedażach, a część na promocjach w różnych sklepach. Zawsze były to wersje deluxe, bądź gold. Czyli każda część z kompletem DLC. Jak masz steam to poczekaj do wiosennej wyprzedaży, bądź jak będziesz miał szczęście to od czasu do czasu na steamie są promocje dobrych gier. Również na stronie Cd-Action masz info o różnych promocjach, więc zaglądaj do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym mieć je na Uplay tongue_prosty.gif chyba nie mam wyjścia, kupie podstawki a później dokupię DLC confused_prosty.gif

Znalazłem sklep www.kinguin.pl ma w ofercie wszystkie gry z serii w niskiej cenie na Uplay smile_prosty.gif Tylko czy te wersje Deluxe na pewno zawierają wszystkie dlc? chodzi o to http://www.kinguin.p...tion-uplay-key/ Revelations jest w wersji Gold i pisze ze zawiera wszystkie DLC a w wersjach Deluxe nic nie piszą confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asssassin's Creed II w każdej wersji na PC zawiera wszystkie DLC. Wersja Deluxe, to dodatkowe dwie nie za szczególne misje. Podobnie jest z Brotherhoodem (Deluxe to jakieś katakumby i coś tam jeszcze). Deluxe'y III i IV zawierają Season Passy oraz dodatkowe pół godziny misji z exclusive'ów PS, co oznacza, że są najpełniejsze. Co do Assassin's Creed IV, jeżeli jesteś maniakiem posiadania wersji zupełnie kompletnych, to zmartwię Cię, bo niektóre stroje da się odblokować jedynie wprowadzając kody z figurek kolekcjonerskich McFarlane, a ponadto coś tam odblokowywało się kodem z AC Initiates, strony która aktualnie nie działa. Ale Deluxe'y od Uplaya to chyba zawsze najwięcej co da się w normalny sposób w grze odblokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z opisu (i zresztą ze zdrowego rozsądku) klucz EU jest ograniczony do Europy. Jako, że Polska jest (niestety) członkiem Unii Europejskiej to nie widzę powodu, żeby którykolwiek z powyższych kluczy nie działał. Co do Assassin's Creed IV Deluxe, to z tego co wyczytałem nie zawiera on chyba jednak Season Passa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...