Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skarga

Rozwiązany: Wasteland 2: Pokonanie Bastionu Wiary

Polecane posty

Chciałem sprawdzić na ile gra jest elastyczna i po wejściu do Bastionu Wiary postanowiłem wybić wszystkich kleryków. Było to zagranie dość opłacalne, bo uprzednio trochę pohandlowałem w sklepie i wszystko odzyskałem, ale obawiam się, że nieco przeceniłem produkcję... nikt nie zauważył, że pomordowałem wszystkich jak leci i nie mam pojęcia, co zrobić, by Heidi stwierdziła, że może zrobić nalot. W poradniku jest wersja z postawieniem się po stronie Veroniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, poszedłem do dziewczyny, nazywała się chyba Wierność jakaśtam i dołączyłem do jej odłamu. Zlecono mi zadanie zabicia przedstawicieli 2-óch poozostałych frakcji i podstawienia fałszywych dowodów, aby wyglądało, że wybili się wzajemnie. Wszyscy byli już martwi, więc tylko podłożyłem fanty, następnie wróciłem do księżula - zwalił winę na mnie i dobrze, i tak chciałem go zabić. Po fakcie wszyscy już byli wrogami, ale co najważniejsze otwarte na oścież były wrota Bastionu. Więc wystrzeliłem tylko ze strzelby w panel i już pojawiła się Heidi - misja skończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...