Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Laptop na Wiedźmina 3

Polecane posty

Tak, wiem, gry jeszcze nie ma. Problem w tym, że syn ma urodziny wcześniej i obiecaliśmy mu laptopa. Na pytanie jakiego, odpowiedział 'takiego, żeby uciągnął wiedźmina 3'. No i zagwozdka. Pewnie gdzieś jakieś przecieki są i mniej więcej wiadomo jakie będą wymagania gry, więc przechodzę do konkretów: laptop 15 cali, priorytetem (dla mnie) jest to, żeby wytrzymał parę lat, a nie padł po roku. Cena: do 2500 zł. Taki bardziej do gier niż do pracy biurowej i ze specyfikacją taką, która ewentualnie pozwali na odpalenie tego nieszczęsnego wieśka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że najtańsze laptopy, które z pewnością będą w stanie udźwignąć Wiedźmina 3 to koszt minimum 3 tysięcy. Poniżej są laptopy najczęściej z Radeonem R7 M265 lub Nvidią GF840M, które nie jestem przekonany na 100% czy pociągną tak wymagający (z pewnością) tytuł jak Wiedźmin 3. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bo jak wszyscy zobaczyli trailery i piękną grafę na nich, to z jakiś powodów uznali, że niższych detali nie będzie i trzeba GTXy 970 kupować, żeby samo menu pooglądać :trollface: Przecież Redsi nie wypuszczą gry dla wybranych 5% z konfigami za >5k, bo Wiesiek by na siebie nie zarobił, gra musi odpalić też przeciętnemu Kowalskiemu. Jak jednak słusznie zauważył MT lapek za 2,5k może być nieco za słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...