Skocz do zawartości

Rozwiązany: CS: GO - odświeżanie monitora kosztem rozdziałki


WheTWhaT

Polecane posty

Siema wszystkim! Ostatnio bawiąc się ustawieniami na kompie znalazłem ciekawą rzecz. Mianowicie na 1080p(natywna monitora) mam odświeżanie 60Hz, ale! jeżeli zmniejszę rozdziałkę(np. do 1280x960 i wystarczy w samym CS'ie ją zmienić) to mogę ustawić 75Hz. A że im więcej Hz tym lepiej(zwłaszcza w CS) oraz na rozdzielczościach 4:3 w CS jest węższe pole widzenia, większe tekstury i inne bajery. To pytanie czy warto zmienić obecne ustawienia(1080p 60Hz) i na nowo się przyzwyczajać(polamić z tydzień-dwa) właśnie z powodu tych czynników? Co sądzicie?

Z góry dzięki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakbyś przeskakiwał dla 144 Hz to może jeszcze to miałoby sens, ale dla 75 Hz stanowczo wątpie by to się opłacało. Zostań na aktualnych ustawieniach i imo starzy wyjadacze grają na takich rozdziałkach raczej z przyzwyczajenia niż z jakiejś wielkiej przewagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyzwyczaiłeś się do gry w HD to zostań przy niej. Format 4:3 nie robi w GO aż tak dużej różnicy - to przede wszystkim kwestia nawyku, istotnego np. przy strzelaniu z AWP bez używania zoomu, gdzie kwadratowy obraz może ułatwiać wycelowanie w środek bez widocznego celownika (odległości od krawędzi ekranu nie są różne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...