Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akkak

Rozwiązany: middle earth shadow of mordor - brak tekstur

Polecane posty

Cześć i czołem, kluski z rosołem,

święta, jak to święta, czasem dostaje się coś nieoczekiwanego. Dostałem grę, taką jak wyżej. Teoretycznie - wymagań nie spełniam (i3 540 podkręcona do 3.8GHz, ATI 5770, 8GB RAM), ale spróbować zawsze można. Instaluję, uruchamiam, wszystko spoko. Coś mi twarz w menu głównym nie pasuje, bo... jest sama twarz, włosy, a za nią mieczyk. No nic, wchodzę w ustawienia, wszystko na minimum - odpalam benchmark.... gdzie są moje tekstury? Nie ma połowy tekstur, obiekty spadają pod ziemię.

Rozumiem, na moim potworze z 2010r. nie odpalę tej gierki, czy jednak coś się by dało? (Bo jednak benchmark sobie przeszedł, a i średnia 70kl/s jest obiecująca).

odpowiadając na głupie/dziwne pytania

sterowniki aktualne

nic mi się nie przegrzewa

komputer restartowany

instalowałem z płyty, potem sprawdziłem zgodność ze steamem, na koniec ściągnąłem od zera poprzez steam - ciągle to samo

barszczyk był trochę za mało ostry.

Zawsze mam lapka, w sumie o dość podobnej mocy (Lenovo y500 z i7 i jedną 650), może na nim (bez pewności, nie chce mi się tracić kolejnych 2,5h na instalowanie tego biggrin_prosty.gif)?

Dzięki za wszelką odpowiedź.

Człowiek mający pecha, zawsze znajdzie odpowiedź, gdy już się wygłupi i napisze...

Jakby ktoś miał podobny problem...

W Catalyst Control Center, w zakładce "Gry", co się da, to ustawić na "Użyj ustawień aplikacji" i działa...

Już nigdy więcej nie będę bawił się cholerstwem.

Problem rozwiązany, jakbym mógł to bym usunął, by się znów nie kompromitować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...