Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobra170

Diablo III - parę pytań odnośnie konta Battle.net

Polecane posty

Witam, kupiłem grę Diablo III i mam mały dylemat przy rejestracji. Należy podać tam imię, nazwisko oraz datę urodzenia. I tak się zastanawiam czy podawać prawdziwe dane? Często są jakieś włamy na serwery Battle.net? Przydają się one przy odzyskiwaniu konta? I najważniejsze - czy data urodzenia koniecznie musi być 18+? Owszem na pudełku jest znaczek PEGI 16, ja mam ukończone 16 lat ale zastanawiam się czy nie jest tak jak z np. BFBC2 gdzie pudełko ma 16 a na płycie jest 18 i żeby grac na multi trzeba mieć datę 18+ podaną. Czy tu może być tak samo, że zarejestruję grę i będę musiał czekać 2 lata żeby zagrać? Czy może nie ma różnicy czy podam datę na 16 czy na 18 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się podawać prawdziwe dane przy takich rzeczach (tak, przy odzyskiwaniu konta zadają pytania związane np. z wiekiem podanym na koncie), ale i tak bardzo mało osób poniżej 18 lat tego przestrzega. Co niestety widać np. po dzieciarni grającej w CoDa lub innego Battlefielda. :/ Ale to wszystko zależy od twojego sumienia. Bo o ile mi wiadomo, to blokują możliwość gry w niektóre produkcje na Steamie i innych takich, jeżeli masz poniżej 18 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kobra170

Doradzam podanie prawdziwego info. Battle.net daje takze robienia zakupow przez PayPal czy karta. teraz to moze Ci sie jeszcze nie przydac, ale w przyszlosci mozesz miec problem, gdy np. bedzie do kupienia jakas gra albo dodatkowa zawartosc do niej, dostepna wylacznie przez Battle.net (tak jak teraz jest to w przypadku dodatkowych postaci/skinow i wierzchowcow w Heroes of the Storm)nigdzie indziej, a Ty nie bedziesz mogl z tego skorzystac, bo dane podane przy rejestracji nie beda pokrywaly sie z danymi w PP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...