Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacperh2

Steam zabrał mi grę którą kupiłem na g2a.com

Polecane posty

Steam zabrał mi grę którą kupiłem LEGALNIE zgłosiłem to do reklamacji na g2a.com

Gra została wysłana w prezencie

Kiedy się o ty dowiedziałem wyskoczyło mi okienko a na nim było napisane to co poniżej

Otrzymany przez ciebie prezent został usunięty z twojego konta.DayZ Twój ostatni prezent od "sheBBel" został cofnięty z powodu problemu z przetwarzaniem płatności za niego. W rezultacie nie będzie możliwości grania w gry powiązane z tym prezentem. Jeśli nadal chcesz je kupić, odwiedź sklep Steam. W innym wypadku możesz skasować pobraną zawartość związaną z prezentem. Żądam wyjaśnień!

Pomóżcie nie wiem co robić!!

Napisałem do nich w czwartek koło 16 i do tej pory nie wiem czy odzyskam grę czy pieniądze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz liczyć się z tym, że możesz nie otrzymać gry z powrotem na swoim koncie. Z treści wiadomości otrzymanej przez support Steam, że osoba od której dostałeś gifta jest uwikłana w jakieś przekręty finansowe (zwrot problemy z przetwarzaniem płatnośći finansowej ewidentnie to sugeruję), zaś sam podarunek mógł być jakiś lewy. Bardziej liczyłbym na reklamację na g2a.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję się gier na takich stronach jak G2A, ponieważ keye/gidty sprzedają tam prywatne osoby/firmy, a szczególnie należy unikać giftów, które po prostu mogłby być kupione kradzioną kartą kredytową. Ciesz się, że nie dostałeś bana na całe konto. Nie możesz nic z tym już zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...