Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shielder

Middle-Earth Shadow of Mordor problem z uruchomieniem.

Polecane posty

Witam, mam problem z middle-earth shadow of mordor, nie wiem czy dobrze robię pisząc to tu ale mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto pomoże icon_wink.gif otóż zakupiłem jakieś dwa dni temu tą produkcję w empiku zainstalowałem oraz za pomącą steam zaktualizowałem i podczas próby uruchomienia gry pojawia się błąd, komunikat typu "program przestał działać" próbowałem już wszystkiego dwa dni walczę wklejając i modyfikując pliki konfiguracyjne ściągnięte z sieci, zrobiłem format systemu i nic, nie mam pojęcia w czym problem i czy mógł bym oddać grę do reklamacji, nie wiem czy tego typu usterka się kwalifikuje tongue_prosty.gif Być może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i się z nim uporał, być może jest to wina sprzętu ale wydaje mi się że spełnia on minimalne wymagania gry, wdzięczny był bym za każdą informację, dziękuje z góry icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wiem jaka to rozdzielczość, to gra powinna spokojnie się uruchomić. Gdyby komputer niedomagał to co najwyżej by klatkowało. A i nie sądzę żeby tak było- jeżeli u mnie działa przez większość czasu płynnie na średnich, wprawdzie na rozdzielczości 1366x768 przez mój stary monitorek to i tutaj powinno bez problemu ruszyć chociażby na minimalnych, a tutaj z tego co zrozumiałem gra nawet nie pozwala wejść w ustawienia. Karty graficzne są bardzo porównywalne wydajnościowo, procesory też aż tak się nie różnią. Komputer nie jest na granicy wymagań bo podane minimalne wymagania są zawyżone.

Przy instalacji instalujesz wszystkie proponowane komponenty? W folderze gdzie zainstalowałeś masz _CommonRedist\vcredist\2010 i tam vcredist_x64, możesz spróbować doinstalować manualnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...