Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

Ostrzeżenie przed użytkownikiem

Polecane posty

Jeśli temat założyłem w złym dziale to z góry przepraszam. Otóż pragnę ostrzec przed następującym użytkownikiem Steam - http://steamrep.com/...561198159182418 . Cwaniaczek wmawiał mi, że chciał mi tylko podesłać plik graficzny zawierający jego ekwipunek Steam, jednakże mój antywirus wykrył trojana (na szczęście zablokował pobieranie pliku), zaś on sam rozłączył po chwili. Dzisiaj próbował mnie dodać do znajomych dwa razy, jednak za każdym razem go blokowałem.

Nie radzę wam z nim robić żadnych interesów, bo możecie stracić konto, a kto wie jakie szkody może jeszcze wam wyrządzić. Zaznaczam, że dzisiaj już drugi raz złożyłem na niego skargę, ale z tego, co widzę posiada on parę kont. Jak będzie wam chciał was dodać do listy znajomych radzę go zablokować, bo konsekwencje mogą opłakane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to nic nowego jeśli chodzi o steama. Sam dostaję po kilka zaproszeń dziennie, które okazują się być często botami proponującymi super, świetną okazję do wymiany ale muszę zajrzeć w ich ekwipunek albo kliknąć w link do ich znajomego, który akurat nie może sam wysłać zaproszenia i muszę koniecznie wejść w jego profil. Oczywiście link łudząco podobny do strony steamcommunity. Aż się odechciewa przyjmować zaproszenia od nowych ludzi, bo zaraz jest myśl czy to aby nie kolejny oszust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...