Skocz do zawartości

Rozwiązany: Laptop za 2300


allman

Polecane posty

Hej. Prosił bym o opinie o takiej konfuguracji laptopa. Czy w tej cenie warto go kupić? Radeon taki zły? Laptop nie będzie służył do grania w jakieś super gry.

http://www.x-kom.pl/...n8-r7-m265.html

Gdzie tu jest haczyk, bo wydaje mi się, że ta konfiguracja jest lepsza i w niższej cenie niż np. ta:

http://www.x-kom.pl/p/203757-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-5547-i5-4210u-8gb-500-win8-r7-m265.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon jest wydajnosci podobnej do GT740m jest w tej cenie Lenovo G510 z i5 8gb ram i r7-m265 jest dobrym wyborem.

Ewentualnie w tej cenie możesz jeszcze zobaczyć HP Probook 450 z i5 4 gb ram i HD8750m (podobna wydajnośc do r7) oczywiście win 8 w komplecie- laptop jest lepiej wykonany i posiada matowa matryce (przyjemniejsza do pracy dla oczu). Laptop z serii biznes ma bardzo dobry serwis i gwarancje.

Ewentualnie jeśli laptop może byc bez systemu Dell inspiron 7537 z i5 ulv 4 gb ram + win 8 i GT750m. Laptop świetnie wykonany aluminium (bardzo ładny wygląd podobny do maca), podswietlana klawiatura. swietny serwis i gwarancja domowa della (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera i laptop jest naprawiany na miejscu) Mocna bateri do 9h przepiegu, na wifi do 6h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie radziłbym brać tego Della 5547 z Radeonem R7 M265- karta w tym laptopie jest na szynie 64-bitowej (normalnie ta karta jest na magistrali 128-bitowej), dlatego też będzie ona mniej wydajna i od swego odpowiednika jak również będzie wolniejsza od Radeon HD8750M. Oczywiście najwydajniejszym laptopem będzie Dell z GT750M, ale jeśli nie wchodzi w grę dopłata to wtedy Lenovo z R7 będzie dobrym rozwiązaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne moje obawy dotyczyły tego, czy w tej ofercie/konfiguracji tkwi jakiś haczyk lub wąskie gardło (myślałem, że może jest to radeon), bo przeglądając całą masę innych laptopów - wszystkie miały na oko gorsze parametry, a często były w wyższej cenie. Dlatego na wszelki wypadek wolałem zapytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...