Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Ha, u mnie nie zagra najprawdopodobniej tylko 1 zawodnik - chyba, że Geovanni znowu będzie na ławie. I wcale nie zrobiłem 4 transferów!

No nic panowie. Dzisiaj hattrick Didiera Drogby i 2 gole Hugo Rodallegi, a jutro hattrick Rooneya zapewnią mi tak kolosalną przewagę nad wami, że rywalizacja w naszej lidze będzie się toczyła już tylko o drugie miejsce

Zobaczymy, czyja łapówka była wyższa 8) Modric będzie asystował 3 razy przy trzech bramkach Defoe, Stoke przegra 2:1 po bramkach Kuyta i Carraghera (nie samobójczej!), ale za to Sorensen będzie miał 15 parad, a Faye asystuje przy bramce. Nie mówiąc o czystym koncie Wigan i kolejnych asystach N'Zogbii, kóry oby grał wiecznie. A że ManU nie straci bramki, bo zadba o to, ekhm, O'Shea, to wiadomo od początku tego roku.

A w h2h po prostu Igl dostanie zwycięstwo za free, ale to nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Facuś w prywatnej rozmowie napisał mi coś takiego "Kupiłeś Drogbę? Dobrze że mi piszesz, muszę go sprzedać, bo kogo kupisz, to zaraz przestaje strzelać". I miał rację. Przed tą kolejką kupiłem kosztem karnych punktów Drogbę, żeby mi punkty nabił. No i nabił - zwrócił za punkty karne i dołożył 4 na czysto. Fajno, szkoda tylko że licząc na jakieś bramy ustawiłem mu kapitana. Teraz jestem zupełnie szczęśliwy. 8 punktów... normalnie szał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem zupełnie szczęśliwy. 8 punktów... normalnie szał.

Tak właśnie kończą marni naśladowcy :laugh:

Niestety ta kolejka to normalne biedowanie. Obrona to istna rozpacz. Cech puścił gola, Bramble i Ferdinand też się nie spisali i o bonusach za czyste konta można pomarzyć. Szczególnie irytujący jest fakt, że na czołgistę wydałem aż 6.5 mln nie po to, żeby mi punktował co kolejkę za 2. W przyszłości trzeba pomyśleć o zmianie bramkarza. W pomocy Ancelotti mi pozmieniał i posadził Marudę na ławce, a wpuścił go jak wynik był rozstrzygnięty. Milijas zanotował asystę, ale grał tylko przez 55 minut, nie jestem pewny czemu tak krótko, bo w relacji live nie wyczytałem nic o jego kontuzji. Drogba się starał, cisnął, wywalczył karnego, ale niestety tym razem nie strzelił bramki, ale widać, że jest w dyspozycji i stwarza sobie okazje. Nadzieja pozostaje w El Capitano Rooneyu, który może dzisiaj poratuje mnie jakimiś punktami, przydałoby się żeby zagrał też Michael Carrick, bo jeśli ten znowu nie będzie w kadrze meczowej to będę bardzo zaniepokojony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawaliłem pierwszą kolejke ale taki był mój plan , po prostu układałem tak skład żeby wszyscy gracze grali w 2 kolejce i jak narazie wszystko mi się zwraca :cool: Lamps zaliczył gola i aż 3 punkty za bunus , na ataku wstawiłem jednego napastnika czyli Keogha z Wolves(wiedziałem że Ebank-Blake się kontuzjował i to na Keogha będą szły wszystkie piły) i normalnie nabił mi 8 pkt :laugh: gość kosztował ledwie 4.5 a strzelił bramke , rozegrał 80 minut z kawałkiem i zaliczył 3 pkt za bonus !!

no jak narazie wszystko idzie kapitalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie idzie całkiem nieźle, mimo że połowa nie gra. Lampard 10 pkt, Keogh 8 (żółta kartka jeszcze :down:) i Bent 6. W sumie mam 3 z 5 strzelców goli w składzie. Ale myślę, że swój cel, założony na początku gry spełnię - minimum 40 punktów w każdej kolejce. Mam 24, a żeby dociągnąć do 40, zwracam się w stronę mojej pomocy - kapitana Gerrarda, Modrica i Naniego. Bo raczej na Faye i Sorensena (Stoke gra z Liverpoolem) ani też Mendego i Zayatte (chyba w ogóle nie zagrają) liczyć nie mogę.

Aha i Tur, broń Cię Panie Boże przed kupowaniem Lamparda lub Gerrarda :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj!

A poza tym z moich szaleństw nic poz zmarnowaniem czasu nie wyjdzie, chociaż się jeszcze łudzę, że z tych 4 transferów wyjdę na plus. Na razie z owej czwórki grał tylko N'Zogbia, ale dostał tylko 2 punkty za grę. Bym wyszedł choc na 0, O'Shea, Modric i Defoe musieliby razem uzbierac 10 punktów. W sumie niewiele - czyste konto ManU przy "zwyczajnych" występach Tottenhamowców i gotowe. Co nie zmienia faktu, że sprawę nieco spaprałem.

Tur - czyżbyś liczył na kolejną porażkę The Reds? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka słabiutka ale niestety nie zagrało aż 4 moich graczy ;/ Ciesze się tylko z tego że u przeciwników Rooney, nie strzelił i dostał kartkę, Carrick nie strzelił karnego :P dobrze że mój kapitan Torres wcisnął bramę :) No nic mam nadzieję że 3 kolejka będzie lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan MacTur siedział przy biurku i walił głową w blat. Cały zespół zagrał katastrofalnie i ciężko było wskazać głównego winowajcę, który zasłużyłby na bilet do Tadżykistanu. Jedynym wyjściem, niestety dość bolesnym było zostawienie wszystkiego takim jakie jest i liczenie na to, że trybiki w końcu zaskoczą. Pan MacTur postanowił nic nie robić. Zatelefonował jedynie do kapitana drużyny i zwyzywał go i jego kolegów od najgorszych, grożąc wystrzeleniem na księżyc. Odłożył słuchawkę i wrócił do metodycznego walenia łbem w blat mając nadzieję, że bogowie się nad nim ulitują. Pod nosem przeplatał przekleństwa w językach polskim, scots i katalońskim (albo hiszpańskim ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasępiony Special One siedział sam w swoim pokoju w budynku klubowym El Submarineros. Nie było dziennikarzy ani błysku fleszy, bo miejsce nie było już tak dobre jak po pierwszej kolejce. Można stwierdzić, że był to kolejny pokaz geniuszu trenera, w końcu w dziadowaniu też jest się tym Jedynym. Nie było to pocieszające dla prezesa klubu Tomasza Isakowicza, który nie mógł jednak wpłynąć na decyzje trenera. Kilku ułomków nie nadawało się do gry na Yellow Hart Lane, więc sprowadzono graczy jak się patrzy. Nowy nabór w postaci Irelanda, Noble'a i Defoe miał za zadanie ścigać czub tabeli zanim liderzy nie oddalą się zbytnio. Trener odbył z z zawodnikami rozmowę, po której wszyscy mieli skwaszone miny. Drogba miał grać bardziej egoistycznie i poprawić skuteczność, Rooney wziąć się za siebie i częściej strzelać z dystansu, Noble miał skutecznie egzekwować karne i walić zza pola karnego. Ireland miał robić to co zwykle, a Defoe seryjnie strzelać bramki, czyli też to co zwykle.

- Czy ja wymagam od was tak wiele, panowie? - zakrzyknął trener do zawodników ganiających za piłką.

- Szefie, ale ciężko jest tak biegać w tym tłoku! - usłyszał charakterystyczny głos Drogby.

- Przykro mi Didier, ale zawsze możesz spróbować dryblingów! - zakrzyknął raz jeszcze.

- Trenerze, to naprawdę trudna sztuka manewrować tak pomiędzy samochodami. - dodał Pienaar uciekając spod pędzącego Tira.

- Zawsze wam powtarzam: najważniejsza jest dyscyplina. Spiszecie się lepiej w następnym meczu to wrócimy na boisko treningowe. - Special One pozostawał nieugięty.

I tak dalej trwał trening na ruchliwej ulicy, gdzieś w Północnym Londynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem tylko 40 pkt, a tu nagle mi wyskoczył wynik lepszy niż w pierwszej kolejce. I kolejny raz potwierdza się mój sposób na zbijanie oczek - Lampard/Gerrard w niezłej formie gwarantują 30-40 pkt w gameweeku. Tym razem mi się poszczęściło, bo Keogh i Bent też swoje dołożyli, a Teb miał -12 i dlatego przegrał w h2h xD Nie można jednak spocząć na laurach, dlatego mającego chyba kontuzję Naniego wymieniłem na Noble'a, a to dopiero początek paru zmian. Jednak będę to rozgrywał bez kar za transfery :)

@up: tak, jeden. Za każdy następny jest -4 (za dwa -8, za trzy -12 itp).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielu - niestety chyba moim kosztem :down: no, ale nie postawiłem za mocnych warunków, ale cóż począć skoro akurat wszystko w tej kolejce sprzysięgło się przeciwko mnie. Nie wiem ile razy muszę powtarzać z tymi transferami. Jeden darmowy, każdy następny - 4 pkt. Jeśli w pierwszej kolejce nie wykorzystałeś darmowego transferu to przechodzi ci on na następną i powinieneś mieć dwa darmowe. Radzę to wykorzystywać, po na kolejną kolejkę ten transfer z pierwszej już nie przechodzi.

Eaglu - ja porządnie zirytowany ostatnim wynikiem postanowiłem jednak pozmieniać parę rzeczy. Strzeżcie się ataku DRD, no i na boku też postarałem się o Nobla(jak Lechu :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Jakby można było się jeszcze na FPL zalogować, to byłby szał. Nawet nie mogę obmyślić żadnych ewolucji, które pozwoliłyby na lepsze wyniki w przyszłości... Albo olać i zobaczyć co będzie się działo w kolejnej kolejce i dopiero wtedy kombinować ze zmianami... Skład przecież mam mocy, jedynie szczęścia brak. No i Arszawin wczoraj siedział u mnie na ławce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o 2 graczach z przesuniętym meczem.

Dwóch to dużo? Ja miałem siedmiu :D

a Teb miał -12 i dlatego przegrał w h2h xD

Tylko chciałbym zaznaczyc, że gdyby nie te -12 na transfery, miałbym jeszcze mniej punkciorów. Inna sprawa, że tylko jeden z nich wyszedł na plus, i był to mój pierwszy (czyli darmowy: Defoe za Agbonlahora), ale za to usiepał 17 pkt. ;)

Swoją drogą, pomimo tak dużego minusa, miałem piąty wynik tej kolejki :D Więc ta przegrana z Tobą nieco pechowa była.

Strzeżcie się ataku DRD

No to sobie już Defoe postrzelał. Jeszcze tylko brakuje, by go Tur kupił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie już Defoe postrzelał. Jeszcze tylko brakuje, by go Tur kupił :P

Ej, Ej! Nie zapominaj, że w pierwszej kolejce Didier i Roo strzelali, ale wskutek wrogiego przejęcia teraz się nie udało. To Turek przynosi pecha, a nie ja :biggrin: Zresztą polecam wszystkim Hugo Rodallegę w tej kolejce. Znając moje szczęście to strzeli dwie brameczki(bo go teraz nie mam) i będę mógł wzorem Turosława wybębnić taniec zwycięstwa.

Ech. Jakby można było się jeszcze na FPL zalogować, to byłby szał.

My wczoraj z Iglem do 2:00 siedzieliśmy, żeby nas łaskawie wpuścili :biggrin: Próbuj, próbuj, bo mi się już nawet dzisiaj udało zalogować kilka razy. W końcu trzeba było dokonać paru zmian. Poszedłem dobrą ścieżką Ludwika Dorna, Saby i TeBeGa i wykosztowałem 12 pkt na transfery. A myślałem, że w tym sezonie będę oszczędniejszy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Arszawin wczoraj siedział u mnie na ławce ;)

Arshavin skończył się Kill'em All xD Tylko byłbym wdzięczny, jakbyś sprzedał Irelanda, bo mam go zamiar kupić :) I na jego miejsce np. Defoe, żeby Face miał znowu dobrą kolejkę.

Więc ta przegrana z Tobą nieco pechowa była.

Twój pech nazywał się Keogh, o! Wzięty z braku kasy zapewnił niezwykle cenne zwycięstwo w h2h.

A tymczasem w najbliższej kolejce Gerrard i Lampard strzelają po hattricku (na hattrick Lamparda odpowiada golem Hangeland), Robinho samotnie ogrywa 5:0 Wilki, Noble z Modricem staczają pojedynek na asysty (3 do 3), Baines jest najlepszym zawodnikiem w meczu z Burnley, a Given wyciąga karnego. I jestem nr 1 trzeciego gameweeku :yes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arshavin skończył się Kill'em All xD Tylko byłbym wdzięczny, jakbyś sprzedał Irelanda, bo mam go zamiar kupić :) I na jego miejsce np. Defoe, żeby Face miał znowu dobrą kolejkę.

Nie słuchaj go Tur, bo jest ci wielce nieżyczliwy :biggrin: Chociaż Irelanda lepiej sprzedaj, bo będzie biedował w tym sezonie. Defoe już nie będzie strzelał, podobnie jak Drogba więc się go pozbądź czym prędzej. Wspaniały wybór to dwójka pięknych, młodych, utalentowanych i wybytnych Gerrard i Lampard z którego jednego powinieneś zrobić na kapitana :biggrin:

A tymczasem w najbliższej kolejce Gerrard i Lampard strzelają po hattricku (na hattrick Lamparda odpowiada golem Hangeland), Robinho samotnie ogrywa 5:0 Wilki, Noble z Modricem staczają pojedynek na asysty (3 do 3), Baines jest najlepszym zawodnikiem w meczu z Burnley, a Given wyciąga karnego. I jestem nr 1 trzeciego gameweeku

Błąd Chelsea męczy się w dziesiątke po czerwonej kartce dla Lamparda, ale w końcówce zwycięskiego gola strzela dla Londyńczyków Drogba. Stoke wygrywa 1:0 w Birmingham, wrzut z autu Rory'ego Delapa i Ryan Shawcross wyskakuje najwyżej do piłki. Manchester City wygrywa 3:1 z Wolves, po bramce i dwóch asystach Stevena Irelanda, honorowego gola dla Wilków zdobywa przepięknym strzałem z rzutu wolnego Nenad Milijas. West Ham przegrywa z Tottenhamem 1:3, gola dla gospodarzy z karnego strzela Mark Noble, goście odpowiadają trafieniami Modricia i dwoma golami Defoe. Everton pokonuje na wyjeździe Burnley 2:0 po dwóch asystach Stevena Pienaara, a Liverpool męczy się z Aston Villą i mecz kończy się bezbramkowym remisem :smile:

Jestem ciekaw u kogo sprawdzi się chociaż jedno z tych wydarzeń :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem za bardzo o co chodzi, ale to moja drużyna:

Nazwa: RoyalS

Bramkarze: E. Van der Sar, Nash

Obrońcy: Terry, Vidic, A. Ferdinand, Gallas

Środkowi: Modric, Malouda, Milner, Cattermole

Napastnicy: Agbonlahor, Carew

Poproszę kod do ligi ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z tym przyjęciem, bo w końcu zakończyliśmy rekrutację, ale zobaczymy co powie ligowy admin. W końcu można przyjąć gracza, bo i tak będzie on stratny, gdyż nie wystąpił w dwóch pierwszych kolejkach. Wszystko jednak w rękach naszego opiekuna ligowego raveno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Turek przynosi pecha, a nie ja biggrin.gif

Twój pech objawia się z opóźnieniem, w następnej kolejce. Chociaż dajesz szansę na jedną zmianę. :)

Poza tym będzie tak: Stoke wygra 1:0 po nudnym meczu z Birmingham, Liverpool pokona 2:0 Aston Ville po pięknych asystach Kuyta, Tottenham utrzyma piękną passę i po dwóch bramkach Defoe (o, z kimś się zgadzam) i asyście Modrica . ManU podirytowany porażką z Bunley weźmie się w garśc i wymęczy 1:0 z Wigan. Hull City, nareszcie grające z rywalem z niższej półki, nareszcie wygra, a trafienie zaliczy do tej pory słabo spisujący się Geovanni. Że Kanonierzy roziosą Portsmouth, jest oczywiste. Jednak największym bohaterem kolejki będzie Hangeland, który trzy razy wybije piłkę z linii bramkowej, czym uratuje bezbramkowy remis z Chelsea i dostanie 3 punkty bonusowe.

Jestem ciekaw u kogo sprawdzi się chociaż jedno z tych wydarzeń

Z podobnego gadania przed ostatnią kolejką "przewidziałem" hattricka Defoe, bramkę Kuyta i sporo obron Sorensena (było 10, a walnąłem 15). Dlatego tym razem też smęcę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym sezonie skupiam się jedynie na dobrym wyniku w h2h( dwie wygrane cieszą:P). W 2 kolejce wyszedł mój brak doświadczenia... Na samym początku źle wybrałem kapitana( bo tu się nie liczy kto byłby nim w realu :P). Nie mówiąc o 2 graczach z przesuniętym meczem. A najbardziej zawiodłem się na Rooney'u! Napiszcie mi proszę ile mogę zrobić transferów bez ujemnych pkt?? 1 na kolejkę?

miałeś dokładnie napisane zasady gry , jak czegoś nie wiedziałeś to mogłeś zawsze zobaczyć na stronie FPL był tam napisany dokładny regulamin gry.

Jak widać podtrzymuje swoją obietnice co do wygrania ligi , jak widze ile wy robicie transferów co kolejke to wydaje mi się że będzie aż za łatwo.Podstawa tej gry to nie robienie dużej sumy transferów , za dwie roszady mamy -8 pkt co jest ogromną liczbą , obrońca jak strzeli bramke do dostaje 6 pkt a tu tracimy odrazu 8 że już nie powiem że niektórzy robią po 4 transfery.To nie jest prosta gra tu trzeba dużo przewidywać na zapas i nie wystarczy ustawić składu na jedną kolejke , trzeba przewidywać co najmniej 3 kolejki do przodu i wyciągać z tego wnioski jakie robić tranfery, trzbe też śledzić gre poszczególnych klubów z których mamy zawodników w składzie np. nie opłaca się już kupować lamparda bo przesunął się on raczej na takiego głębokiego rozgrywającego który gra bliżej środka pola , opłaca się natomiast brać deco bo on biega ciągle tuż za napastnikami.

A tak nawiasem to fajnie by było jak by ktoś co kolejke robił screena z naszej tabeli , wtedy wszystko by jaśniej wyglądało ale to tylko propozycja.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak szybko organizacyjnie - Rav ostatnio ma mało czasu i prosił mnie, żebym ja się zajął ligę. Czyli w najbliższym czasie ja jestem adminem i jak jakieś wąty/skargi/zażalenia/ustawki to do mnie :)

Digison - gadałem z Ravem i mówił, że zostawia mi do osądzenia, czy przyjąć. Ja tam nie widzę nic przeciwko. Napisz mi kiedyś na gg (niewidoczny jestem cały czas, więc śmiało), to wyłączę na chwilę opcję "nie przyjmuj nowych" i Ci wyślę kod ligi, żebyś mógł dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to ja zaklepuje miejsce dla kuzyna. Jutro powinien przesłać skład.

Więc z polecenia ...AAA... ;)

Jeśli można to chętnie przyłączę się do ligi.

Mój zespół: WirusCrack Team

Skład:

Bramkarze: Almunia (Arsenal Londyn), Hart (Birmingham)

Obrońcy: Johnson (FC Liverpool), Evra (Man Utd), Gallas (Arsenal Londyn), Bassong (Tottenham), Carlisle (Burnley)

Pomocnicy: Fabregas (Arsenal Londyn), Mascherano (FC Liverpool), Hunt (Hull City), Gerrard (FC Liverpool/kapitan), N'Zogbia (Wigan)

Napastnicy: Bent (Sunderland), Keane (Tottenham), Keogh (Wolves)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie dwaj przyłączą się też do h2h? Czy to jest już niemożliwe?

BratBolt - my naprawdę (chyba :P) wiemy, o co w tej grze chodzi, ale cześć z nas traktuje to jako zabawę z dodatkiem rywalizacji, a nie odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...