Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raveno

Fantasy Premier League

Polecane posty

Tak samo jak Elano wykorzystalem dzika karte i z poprzedniego skladu za duzo graczy sie nie ostalo.

Lloris - Williams, Clyne, Cahill, Shawcross - Ramsey, Sterling, Siqgurdsson, Fabregas - Falcao, Diego Costa.

NIestety 4-4-2 ale nie potrafilem sklecic sensownego 3-5-2 (brakowalo funduszy) a trojka napastnikow nie oplaca sie grac, bo za duzo pewniakow z przodu nie ma. Ja mam Coste i postawilem na Falcao, jako kibic United nie moglem sie powstrzymac nie umieszczajac zadnego gracza z MU :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziką kartę wykorzystam w następnej albo jeszcze następnej kolejce, bo obecnie mam lipną ławkę rezerwowych i kilku zamulaczy w pierwszej jedenastce biggrin_prosty.gif. Kogo byście dali na partnera dla Costy: Adebayora czy Naismitha (obaj grają mecze derbowe...)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@org

Na twoim miejscu brałbym Ulloę z Leicester. Już pokazał, że potrafi dobrze grać. Cenowo to znacznie tańszy od Adebayora. Bodajże drugi punktujący napastnik po Coście. Ja obecnie mam w składzie Pelle z Southampton, do tego wziąłem Welbecka z Arsenalu. Liczę, że będzie z nim trochę tak jak ze Sturridgem po transferze do Liverpoolu.

EDIT: Akurat Pelle bramkę strzelił - Łiiii! Do tego gol Costy, asysty Puncheona, Azpilicuety. Nie wygląda to najgorzej w tej kolejce, a liczę na dobrą postawę Arsenalu z Tottenhamem.

PS Dobrze, że się Rooneya pozbyłem. Zdobył bramkę, ale teraz czerwo w 60 minucie. Nie chciałbym być w skórze tych, którzy mają go jako kapitana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naismith zagrał na 2 punkty, więc szału nie ma. Za to Costa całkiem przyzwoicie, kolejny dobry występ Jedinaka i Ivanovicia i już pobiłem swój mierny wynik z poprzedniej kolejki biggrin_prosty.gif. Niestety wstawiłem Clyne'a za Terry'ego (po jego ostatnich popisach) i jestem parę punktów w plecy, a i środek pola nie zagrał na miarę swoich możliwości(pomocnicy Swansea na 3, Di Maria bez komentarza).

Teraz pozostaje modlić się do Pochettino, żeby rozsądnie ustawił obronę, a Eriksenowi przypomniały się asysty ze sparingów i zeszłego sezonu.

C O Y S

O

Y

S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak wyszło mi nienajgorzej, bo strzelił Chadli z Tottenhamu, czyli jedyny mój zawodnik z tej drużyny. Mogło być jeszcze lepiej, ale Welbeck się machnął i wywrócił, piłka wpadła do Chamberlaina, który nie miał problemów. Gdyby normalnie trafił to miałbym kapitana z bramką, a tak znowu zły wybór. Chyba niedługo będę musiał użyć wildcarda. Vlar kontuzja, Dier mniej gra, Bruce w ogóle, do tego Lovren za te pieniądze zupełnie się nie sprawdza. Trzeba poszukać dobrych zamienników, ale ogólnie skład spisał się nienajgorzej. Najbardziej zawidli mnie Arsenalowcy, bo płacę na Sancheza dużo, a dopiero z ławki dzisiaj wszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzikiej karcie wcale nie lepiej. Najlepszy wynik - 7 punktów Fabiańskiego. Żaden z napastników i pomocników nie przekroczył trzech oczek, w dodatku pewnie jeszcze Ramsey będzie długo pauzował. Został mi tylko Trippier, więc na wiele punktów nie liczę w tej kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei najwięcej punktów dali ci, na których za bardzo nie stawiałem - Bertrand i Ivanović (9 i 6 oczek). Jutro jeszcze liczę na dobry występ Shawcrossa, a później muszę pomyśleć nad zmianami za Ramseya (raczej nie zagra w następnej kolejce) i Rose'a (spore szanse na występ, ale i tak miałem go zmienić). Ogólnie kolejka na plus, ale mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłem ze składu Vlaara i Bruce'a. Pierwszy miał fajny początek, ale doznał kontuzji i już długo nie gra, a drugi nie łapie się do składu Hull City. Zamiast nich przybywają Fonte i Duff. Fonte to chyba dobrze znana postać wyjadaczom FPL, zaprezentował się wyśmienicie w barwach Southampton w zeszłym sezonie i w tym robi to, do czego przyzwyczaił. Duff natomiast wygląda na opokę Burnley, już w kilku meczach zbierał punkty bonusowe, więc eksperci mogą na niego patrzeć łaskawszym okiem przy rozdzielaniu dodatkowych oczek. Może się to przydać, gdy w meczach tych zespołów nie będzie padać zbyt wiele goli. Jak na razie zostawiam Lovrena i Sancheza w składzie, ale jeśli Liverpool będzie tak dalej dołował w defensywie, a Sanchez nie będzie grał po 90 minut w Arsenalu to będą następni do zmiany. Pierwszy kosztował 5,5 mln to mnóstwo jak na obrońcę, a drugi jest najdroższym po Coście piłkarzem w składzie i za taką cenę można znaleźć co najmniej kilku lepiej punktujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak cierpliwość popłaciła. Sanchez w ostatnim meczu był najlepszy na placu i do gola dołożył asystę, więc w tej kolejce to on miał punktować jako kapitan. Arsenal wygrał 2-0 i Chilijczyk zdobył obie bramki. Podejrzewam, że powędruje do niego bonus za najlepszego piłkarza i będę miał za niego 32 punkty. Do tego spisał się nowy transfer Sakho, który zdobył zwycięskiego gola z Manchesterem City. Być może również i on dostanie jakieś punkty, ponadto czyste konto Sunderlandu i Fonte i asysta Pelle. Jeszcze będzie u mnie grała obrona Chelsea, Baines i Chadli.

PS Sanchez o tyle dobry wybór dla mnie dlatego, że poza mną ma go chyba tylko jedna osoba w całej naszej lidze forumowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra kolejka dla mnie. Kapitan Fabregas nie zawiódł w przeciwieństwie do Diego Costy*, który po kontuzji zagrał bardzo przeciętne spotkanie (a niejeden w naszej lidze wystawił na kapitanie właśnie jego). Chelsea straciła bramkę, co także mnie ucieszyło, gdyż jako jeden z nielicznych nie mam w tej chwili w składzie nikogo z defensywy The Blues. Znakomitym transferem okazał się Downing, który zapunktował w tej kolejce najlepiej z całego zespołu (jeszcze będzie grał Di Maria, ale nie liczę na fajerwerki w starciu z City). Everton bezbramkowo zremisował ze Swansea, co było dla mnie najlepszym z możliwych rezultatów (dodatkowo Jagielka dostał 3 punkty bonusu). Tak więc na tę chwilę 61 punktów i powrót na prowadzenie w lidze. Zastanawiam się nad nieco ryzykownym posunięciem dwutransferowym w tej kolejce, ale o wszystkim zdecyduję najwcześniej po derbach Manchesteru.

*Edyt, oczywiście Costy, aczkolwiek jak się wygugluje "Diego Silva" to też znajduje Hiszpana z Chelsea ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Fabregas nie zawiódł w przeciwieństwie do Diego Silvy

Chyba Diego Costy biggrin_prosty.gif

U mnie równie dobrze jak u Tebega. Największą robotę po raz kolejny zrobił Sanchez, który ponownie był kapitanem. Znowu dwie brameczki i nagle się okazało, że Chilijczyk jest najlepiej punktującym graczem w całej lidze. Szkoda, że nie mógł grać Sakho dla West Hamu, oby jego kontuzja nie okazała się zbyt poważna. Dokonałem już wczoraj jednego transferu i wymieniłem Puncheona na Downinga, który ma znakomity sezon. Trochę nie trafiłem z bramkarzem, bo Krul nieźle zapunktował z Liverpoolem, a Curtois puścił gola. Azpilicueta będzie jeszcze trochę pauzował, do tego mam Ivanovicia, będzie trzeba chyba pozbyć się tego ostatniego, bo trochę za dużo tych obrońców z Chelsea.

W głównej mierze dzięki ostatnim popisom Sancheza wywindowałem się na trzecią lokatę, a moja strata do lidera wynosi tylko kilka punktów. Jeszcze trzy kolejki temu było to ok. 100 punktów i znajdowałem się w drugiej połowie stawki. W przeciwieństwie do niektórych nie robiłem wielu zmian i został mi jeszcze wildcard do użycia, z którego jak na razie nie mam potrzeby korzystać.

Mam prawie 4,5 mln w banku, więc niedługo będę mógł wymienić jakiegoś średniaka np. za świetnie asystującego Fabregasa.

PS Nie ma chyba sensu pisać kolejnego posta, więc posłużę się kolejną edycją. Dzisiaj Chadli ładnie zapunktował strzelając gola dla Tottenhamu, do tego +2 bonusu. Dzięki temu zbliżyłem się dosłownie na 2-3 punkciki do pierwszego miejsca. W poniedziałek gra jeszcze dla mnie Puncheon, jeśli strzeli albo zaasystuje, to może być lider ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mocno wyrówna na nasza forumowa liga. W drugiej, w której gram, lider ma 570 punktów i nawet nie mam co marzyć o jego dogonieniu, jeśli nie zacznie robić głupot.

Co do ostatniej kolejki - nawet dobra, 54 punkty. Dobrze, że Sakho nie zagrał, bo z ławki wszedł Downing. Ponownie wystawiłem tego bramkarza, który dostał mniej punktów. Muszę znaleźć kogoś za Ulloę, w ogóle nie punktuje <patrzy na Berahino>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścisk niesamowity, ale udało się wyszarpać to pierwsze miejsce. Mam chyba dwa punkty przewagi na drugim i uformowała się taka mocna czwórka walcząca o mistrzostwo. Niedziela była bardzo udana. Sanchez, Chadli i Baines zdobyli bramki i dodatkowo dostawali +3 bonusu za tytuł najlepszego piłkarza meczu. Mogłem trochę lepiej ustawić skład, bo Kruul drugie z rzędu czyste konto, a Curtois znowu zawiódł. Jeszcze do tego przyznali Azpilicuecie asystę przy bramcę Costy, a później mu ją anulowali. W dodatku Sigurdsson miał 9 punktów, a był pierwszy do wejścią z ławki, z kolei Chambers zrobił 0. Mam spore pole manewru, bo w banku wciąż ok. 4,5 mln, Sterling być może w przyszłości do wymiany ( di Maria, Fabregas). Trzeba coś zrobić z napadem, bo Welbeck notuje wyłącznie asysty. Całkiem nieźle wygląda ten Charlie Austin w ostatnich spotkaniach.

Mocno się głowię czy nie wymienić Sterlinga (Liverpool cieniuje) i Pelle na Aguero i Wanyamę. Argentyńczyka przedstawiać nie trzeba, a Wanyama za 4,6 mln to praktycznie steal, a wygląda na to, że zapewnił sobie pierwszy skład u Koemana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...