Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Ja niedawno znalazłem coś takiego, ale jeszcze ciężko mi powiedzieć, czy znajdziesz tam coś wartościowego czy nie. Z tego co widzę, to jest dość przejrzysty injury report, do tego przed każdą kolejką chat na temat gry, transferów itp. Może coś ci się przyda.

http://uk.eurosport.yahoo.com/fantasy-football-blog/

Generalnie jednak ja nie korzystam z jakichś stron typowo o FPL, o kontuzjach swoich zawodników wiem przeważnie z innych stron. Lubię też poczytać zapowiedzi meczów na http://www.telegraph.co.uk/sport/football/ (chociaż trzeba mieć na uwadze, że czasem ich przewidywane składy są dalekie od prawdy).

U mnie od 2 kolejek tragicznie. Podobnie jak u Face'a Tevez na kapitanie + kilka innych niewypałów, jak choćby posadzenie Danna w głębokiej defensywie (ale kto by przewidział ten remis, ja się spodziewałem pięknego 3-0). Mam nadzieję, ze Chelsea podoła Sunderlandowi i Drogba właduje pięknego hattricka po asystach Maloudy i Bosingwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie pozostaje mi nic innego jak połączyć się w bólu ze wszystkimi, którzy powierzyli Apaczowi kapitańską opaskę... Ból u mnie tym większy, że Argentyńczyk kupowany był specjalnie przed tą kolejką w nadziei na sporą ilość punktów a okazało się, że w całej mojej piętnastce tylko Samba spisał się gorzej. Po meczu Chelsea mogę przynajmniej odetchnąć z ulgą, bo Tevez dostał miejsce w mojej drużynie i rolę podwójnie punktującego kosztem Drogby. Gdyby ten ustrzelił prognozowanego przez Vlado hat-tricka chyba przebiłbym głową ścianę z rozpaczy :smile:

Fatalnie wybrany kapitan to niestety nie koniec nieszczęść. Na ławce zasiadło u mnie bowiem iście doborowe towarzystwo: Jones, Foster, Hughes-zdobywcy 22 punktów. O ile wymiernej zdobyczy punktowej u dwóch pierwszych grajków trudno się było spodziewać, to przy Kenwynie mogę mieć do siebie trochę pretensji. Liczyłem, że wreszcie przełamie się w lidze, ale nie miałem pomysłu za kogo go wstawić i ostatecznie z ławki się nie poderwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram dopiero pierwszy swój sezon w FPL, ale paroma spostrzeżeniami można się podzielić. Odnośnie tej kolejki, to dobrze wyczułem by kapitanem mianować Van der Vaarta, choć wahałem się przy Nanim. Ogólnie wynik przyzwoity i realizuję swój cel by wbić się do pierwszej dziesiątki naszej ligi. Dwa spostrzeżenia - grający, którzy robią niewiele transferów, raczej nie są w czołówce. Wiem, że można świetnie dobrać skład, jednak kartki, kontuzje, słabsze mecze i niespodzianki ligowe, to część futbolu stała i jednocześnie nieprzewidywalna. Robienie transferu z myślą o następnej kolejce, paru, pomaga choć też oczywiście, ma wady. No, ale każdy ma swoją taktykę, ja gram trochę inaczej. Drugie spostrzeżenie dotyczy transferów. Otóż, nie rozumiem ludzi, którzy sprzedają gracza tylko dlatego, że ma kontuzję lekką lub złapał 5 żółtych kartek w sezonie lub czerwoną. Przecież takie krótkie zawieszenie nie obniży jego formy ani umiejętności. Rozumiem, jeżeli nagle kontuzja okazałaby się długa, wtedy nie warto trzymać na ławce takiego gracza, ale w innym przypadku ? Dobrym przykładem jest Tevez, który wypadł na krótko ze składu Citizens, wiadomo było kiedy mniej więcej wróci, ale cena spadła do 10,7 mln by teraz znów wrócić na poziom 11. Ok, każdy chce mieć zawodników grających ciągle, ale czy warto poświęcać pieniądze by sprzedawać i tracić przy zakupie ? Moim zdaniem, nie. Szczególnie zważywszy na to, że kupowany zawodnik też kosztuje i traci się na jego sprzedaży, przy czym, nie ma pewności, że w zastępstwie, na czas nieobecności, będzie punktował wysoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rorschach --> Wiem coś o tych czerwonych kartkach, bo tydzień w tydzień wylatywali mi za nie obrońcy. Najpierw Samba w meczu z Sunderlandem, a później Bramble w spotkaniu derbowym z Newcastle. Jeszcze z miesiąc temu zastanawiałem się czy nie wziąć Odemwingie za Carrolla, a teraz muszę przyznać, że cierpliwość się opłaciła, bo Anglik został najlepiej punktującym napastnikiem w fantasy. Muszę jeszcze dokonać paru zmian w składzie, bo niestety nie wszyscy się sprawdzają tak jakbym tego chciał. Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu poleci Berbatow, który zagubił się i od ładnych paru kolejek nie może się wstrzelić w bramkę rywali. Bardzo możliwe, że wezmę kogoś z dwójki Elmander/Gyan, którzy punktują regularnie. Obstawiałem dwa sezony temu, że Szwed będzie gwiazdą ligi, ale ten dopiero za Coyla pokazuje swoje możliwości. Ponadto zaczynają go lubić eksperci fantasy, co będzie skutkowało częstszymi bonusami. To się bardzo opłaca, bo nawet przy wyniku 0-0 mój napastnik Andy Carroll otrzymał 3 dodatkowe punkty, a 5 na liczniku jest już nie do pogardzenia. Zaoszczędzone w napadzie miliony przeznaczę na kolejną gwiazdę. Planuję zastąpić Nasriego Fabregasem. Dobrym pomysłem byłoby także sprowadzenie Bale'a, który może w Tottenhamie eksplodować, ale nie wiem czy starczy mi miejsca w pomocy, bo Szarl od kilku spotkań ciągnie moją drużynę w górę tabeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FaceDancer- Bale to zdecydowanie dobry wybór, gra praktycznie w każdym meczu po 90 minut i nabija całkiem pokaźną liczbę punktów (18 w tym tygodniu). Zresztą już w kilku meczach pokazał, że jest w coraz lepszej formie. Jedyny problem natomiast to jego młody wiek (forma może w każdej chwili zlecieć niestety) i to, że z meczu na mecz przeciwnicy będą starali się go kryć coraz lepiej i mocniej.

Ogólnie kolejna jak już wcześniej wspominałem całkiem dobra bo na 58 punktów. Dzięki nim w jednej lidze (zwykłej) powiększyłem swoją przewagę do 40 punktów nad drugim i już ok 60-70 nad trzecim, co jest już dość bezpieczną różnicą nawet jeśli jakaś kolejka poszła by mi fatalnie. W drugiej lidze (head-up) też udało mi się pierwsze miejsce utrzymać ale nadal jeszcze dwóch innych graczy ma tyle samo wygranych co ja.

Najmniej jestem zadowolony z samego siebie ponieważ znowu nie zrobiłem zmiany i VdV na rezerwie z 10 pkt, a Nolan z 3 w pierwszym składzie. No i Tevez na kapitanie nie dość, że tylko 2 pkt to jeszcze żółtą kartkę musiał dostać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 kolejki temu byłem na 1. miejscu w h2h (nie ukrywam, że głównie dzięki pomyślnemu terminarzowi, ale przecież na tym ta gra polega :P), a teraz zleciałem na 7. Natomiast w zwykłej z 10 na 15, co mnie niezbyt cieszy, ale liczy się zabawa :) A ta jest przednia, jeszcze żadna browserówka nie utrzymała mnie przez tak długi czas, pasja piłkarska robi swoje. Nie dość, że częściej niż zwykle oglądam spotkania Premiership (zdarzy się i 3 dziennie ;)) to jeszcze można się przekopywać przez różne angielskie strony piłkarskie w poszukiwaniu podsumowań i komentarzy, a to kocham.

Po nędznych 30 punktach w ostatniej kolejce nerwy mi puściły :P Dzisiejsze transfery :

Malouda -----> van der Vaart

Etherington -------> Brunt

Mogę sobie tylko pluć w brodę, że Holendra kupuję 0.8 mln drożej niż można było, ale cóż, przespałem okazję. Zresztą kiedy przychodził do Premiership to Chelsea była na fali, więc nie był mi szczególnie potrzebny. A po ostatnich świetnych meczach jego cena i tak wzrośnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kolejna jak już wcześniej wspominałem całkiem dobra bo na 58 punktów. Dzięki nim w jednej lidze (zwykłej) powiększyłem swoją przewagę do 40 punktów nad drugim i już ok 60-70 nad trzecim, co jest już dość bezpieczną różnicą nawet jeśli jakaś kolejka poszła by mi fatalnie. W drugiej lidze (head-up) też udało mi się pierwsze miejsce utrzymać ale nadal jeszcze dwóch innych graczy ma tyle samo wygranych co ja.

O czym ty w ogóle piszesz? o jakich ligach? o tych naszych?

O ile wiem to prowadzi zespół Bazinga! który wcale VDV na rezerwie nie miał i do tego nie ma 40 pkt przewagi tylko 23 .

O jakich ligach ty piszesz?

Jeśli chodzi o mnie to lepiej nie pisać , 4 kolejki pod rząd zaliczyłem katastrofalne , bo inaczej tego nie można nazwać , spadłem z 2 miejsca w lidze na 6 , a na świecie z 42,309 miejsca (co było fenomenalnym wynikiem) na słabiutkie miejsce 266,899 :/

Najgorsze chyba jednak jest już za mną i w tej kolejce myślę że mam na tylko silny skład aby pozwolił mi troche punktów nabić (narazie jednak tranferów nie robie bo grają reprezentacje i mogą się pojawić jakieś kontuzje , ale myśle że po wzmocnieniu składu będę miał już bardzo silną 11)

Malouda -----> van der Vaart

akurat kupowanie teraz VDV mija się trochę z celem , gość drożeje niesamowicie i już jego cena wynosi 8.3 a przecież jego kalendarz jest coraz trudniejszy i raczej w najbliższych meczach zbyt dużo punktów nie zgarnie bo nie sądze aby Koguty były wstanie strzelić kilka bramek , a co dopiero mówić o pokonaniu Arsenalu czy Liverpoolu który odzyskuje forme i jest znany z dobrej obrony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zalogowałem się na Fantasy Premier League. I jak narazie za bardzo nie ogarniam. Wszystko mam po angielsku, jest możliwość zmiany na język polski? I czy mogę jeszcze zapisać się do jakiejś ligi? Jeśli tak to jak to zrobić? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty w ogóle piszesz? o jakich ligach? o tych naszych?

O ile wiem to prowadzi zespół Bazinga! który wcale VDV na rezerwie nie miał i do tego nie ma 40 pkt przewagi tylko 23 .

O jakich ligach ty piszesz?

A kto napisał, że jest to tylko temat o lidze CDA? I kto twierdzi, że ja o niej mówie? Może po prostu chciałem ogólnie podyskutować o tej grze? Powymieniać poglądy na temat zawodników i ustawień?

@rk08- na język polski to raczej nie zmienisz, ale nie ma tam aż tylu opcji żeby się pogubić. Jeśli nie znasz przyzwoicie angielskiego to wystarczy, że weźmiesz słownik w łapkę i mig połapiesz się co i jak. Natomiast nie wiem czy dołączyć jeszcze gdzieś możesz. Pewnie tak, ale ja osobiście pewności nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu trochę odbiłem się od dna i teraz zaliczyłem 59 punktów. Mogło być lepiej, bo Caroll na kapitanie zrobił tyko 5 punkty (chociaż lepiej to niż 2), a Johnson z 9 gnije na ławie. Szkoda, szkoda. Ale póki co skład jest optymalny i zmian nie robię. W tamtym sezonie w połowie sezonu byłem w okolicach overallu 500k, a skończyłem w pierwszej 100, to może i teraz się uda :) Bo 275 mnie nie zadowala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poprzednia kolejka była dla mnie wyśmienita, bo miałem ponad 80 punktów, a szczególnie dobrze wybrałem kapitana Teveza. Argentyńczyk zdobył dwa gole i zaliczył asystę. Dzięki temu sporo do wszystkich odrobiłem. Przed tą kolejką pozbyłem się Berbatowa i była to tragiczna w skutkach decyzja. Bułgar zanotował hattricka i będzie miał sporo punktów, a Elmander jak na razie z czystym kontem. Ciężko było przewidzieć, że napastnik MU akurat w tym meczu się odblokuje.

EDIT: Czy ja się załamywałem przy hattricku? Berbatow dołożył jeszcze dwa gole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejs, żeby tylko hattricka.... Berba ma już 5 bramek i wygląda na to, że Ci którzy mają go w składzie będą mieli bardzo dużo pkt w tej kolejce ja w sumie w miarę trafiłem z daniem kapitana Naniemu bo chłopak całkiem nieźle punktuje dzisiaj, Rooney coś nieźle dzisiaj, generalnie z Arsenalu warto mieć w tej chwili głównie Nasriego i Chamakha...ciekaw jestem czy kryzys w Chelsea dalej trwa czy zaczną w końcu grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Całe szczęście Face, że sprzedałeś tego Berbatova ;) Ja liczę, że kapitan Drogba jutro coś ustrzeli, tym bardziej, że Newcastle zagra bez podstawowej pary środkowych obrońców. Jednak plany może mi pokrzyżować pogoda, bo wg prognoz w nocy w północnej Anglii mają być duże opady śniegu :/ Niewykluczona powtórka z zeszłego sezonu i znowu przekładanie spotkań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, plan wejścia do pierwszej "10" naszej ligi, zrealizowany, teraz czas na atakowanie kolejnych pozycji ;) Ale konkretnie to chciałem napisać o zjawisku jakie pojawiło się ze względu na nagły atak zimy - przekładaniu spotkań. Mecz Manchesteru United z Blackpool został przełożony ze względu na stan nawierzchni boiska Blackpool. Zostanie rozegrany w innym terminie, ale pytanie do ogółu - kiedy naliczą punkty za niego ? Bo może zostać rozegrany w środku tygodnia. Kogo mam mianować kapitanem w tej kolejce, jeśli wiem, że ten mecz się nie odbędzie ? Kogoś kto jednak zagra w tym tygodniu, czy raczej zostawić Naniego ? Ogółem, wyjaśnijcie debiutantowi co w przypadku przełożenia meczu, się dzieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dołączą go do kolejki, której mu będzie najbliżej z racji daty rozgrywania meczu. Więc wtedy zaplusują ci gracze, którzy mają grających 2 mecze w tej kolejce zawodników Manchesteru. Chociaż oczywiście teraz stracą, bo nie zagrają. To chłodna kalkulacja - teraz nie gra, a potem 2, czy może na kogoś innego wymienić. Tacy grający 2 mecze to oczywiście też chodliwy towar na kapitana.

W tamtym sezonie była taka sytuacja, że w mojej drużynie 2 mecze grało 7 albo 8 graczy. I większości ligi stówka wtedy pękła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Trzeba będzie przemyśleć strategię... zwłaszcza, że jedno miejsce w XI jest stracone, bo zarówno Nani jak i Adam, nie zagrają... a może transfer jeszcze zrobić... Kurczę, akurat musiało trafić na mecz najbiedniejszej drużyny ligi, co to nie ma funduszy na porządne ogrzanie i przykrycie stadionu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niespodziewanie całkiem udana ostatnia kolejka. Praktycznie wszyscy oprócz Elmandera jakoś zapunktowali. Jeszcze mi z ławki wejdzie za Vidicia Christopher Samba z 8 punktami, no i jeszcze dzisiaj przydałby się dobry występ Stewarta Downinga w spotkaniu z Liverpoolem. Jakieś świetne spotkanie w jego wykonaniu (np. bramka + asysta) wywindowałaby mnie bliżej pierwszego miejsca, choć i tak jest bardzo dobrze. Ból głowy może być w przyszłej kolejce, bo Tevez nie zagra za żółte kartki, ale są rezerwowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kompletnie zaskoczyło to przełożenie meczu Blackpool - United :( Nie dość, że miałem w składzie Naniego i Adama, to jeszcze się pospieszyłem i zachęcony zwyżkową formą Manchesteru kupiłem Rio Ferdinanda. Do tego kontuzje Fabregasa i van der Vaarta, którego za cenę 4 punktów wymieniłem na Bale'a sprawiły, że 4 moich zawodników nie zagrało. Tak więc zapunktowało tylko dziesięciu i niestety właśnie tych 2 punktów za występ jednego piłkarza zabraknie mi do zwycięstwa w h2h. Przegrywam różnicą 1 punktu. Natomiast jeśli chodzi o liczbę punktów to nawet się cieszę. Wreszcie dość trafnie wybrałem kapitana, chociaż od Teveza dużo lepszy byłby Nasri.

Na następną kolejkę powinien wrócić Cesc, więc perspektywy są bardzo dobre. W najbliższym czasie planuję zamianę Adama na Etheringtona/N'Zogbię/Brunta. W ogóle to mam niesamowitego pecha jeśli chodzi o pomocnika Stoke. Kupiłem go parę tygodni temu i 3 razy zaliczył 2-3 punkty. Sprzedałem go zniecierpliwiony i proszę, w jednej kolejce 10, a w kolejnej 9 punktów. Brunt też sobie u mnie pobył przez chwilę i oczywiście kontuzja, a teraz nagle wybuch formy.

Coś za dużo tych kontuzji mi się przytrafia po kupieniu piłkarzy. Brunt czy Cesc to tylko dwa przykłady z wielu. Niestety znając swoją słabą pamięć wolę wszystko robić zawczasu, czyli we wtorki-środy, żeby na weekend wszystko było gotowe. A mecze LM czy zwykłe treningi potrafią pokrzyżować plany przez te kilka dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu średnio, głównie przez nie-grających. Chciałem zaatakować 100k overalla, a jestem już 400<. Za stary się robię na te klocki. Chyba, że dziś Ashley Young walnie hattricka Liverpoolowi, a Luke Young zachowa czyste konto. O ile to drugie to może może, to skrzydłowy pewnie standardowo skończy z 2 punktami. Przynajmniej tym razem dobrze kapitana wybrałem, bo jest nim Tevez. Żeby chociaż to 50 przekroczyć, bo w lidze od dawna sukcesywnie spadam :) No nigga please po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W tamtym sezonie była taka sytuacja, że w mojej drużynie 2 mecze grało 7 albo 8 graczy. I większości ligi stówka wtedy pękła :)

W tamtym sezonie były dwie takie kolejki, kiedy wielu graczom pękła stówka. Ja w jednej z nich ustanowiłem mój osobisty rekord, do którego będzie mi się ciężko nawet zbliżyć (163 pkt. :D). Oby teraz też wcisnęli mecz Man Utd z Blackpool w okolicach jakiegoś łatwego meczu, to przynajmniej łatwiej będzie kapitana wybrać.

[...] Niestety znając swoją słabą pamięć wolę wszystko robić zawczasu, czyli we wtorki-środy, żeby na weekend wszystko było gotowe. A mecze LM czy zwykłe treningi potrafią pokrzyżować plany przez te kilka dni.

No wczesne robienie transferów często źle się kończy. W jednej z moich lig ktoś w tej kolejce sprzedał Teveza i Nasriego, żeby kupić Rooneya i Naniego :ohmy: bo nie przewidział, że mogą przełożyć mecz Man Utd. Totalna klęska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tułam się w okolicach środka tabeli, bo w tym roku jakoś nie mam szczęścia do wyborów. Albo nie miałem czasu, żeby swoje wybory przemyśleć? W każdym razie teraz mam już niezły skład i będę się starał piąć w górę. Może coś się jeszcze uda ugrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie =] Znów awansowałem o jedno oczko w górę i kontynuuję marsz w górę, już w X naszej ligi, mimo iż aż czterech moich zawodników nie zagrało - Nani, Vida, Adam oraz Alex. Alexa już sprzedałem, bo dorobił się poważnej kontuzji kolana, i mimo iż Tevez nie zagra za zbyt dużą ilość żółtych kartek w sezonie, liczę w następnej kolejce na równie dobry rezultat. Ciekawym bardzo czy cena VdV spadnie, pierwsze prognozy mówią, że pauzować będzie miesiąc, lub nawet kilka. Zaskoczył mnie wzrost zainteresowania Bale'm przekraczający nawet pierwszą falę manii na Bale'a, szczególnie, że strzelanie goli w Tottenhamie powinien przejąć powracający Defoe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie A.Younga i Collinsa z uwagi na to że teraz mają łatwy mecz u siebie z WBA a tutaj widze czerwony kwadracik przy Youngu! myślałem że mnie krew zaleje , wie ktoś o co chodzi? przecież pauzował już za kartki z Live a więc teraz powinien grać!!

Do tego dochodzi brak Teveza i skład z bardzo dobrego (jaki byłby gdyby nikt nie pauzował) przeistoczył się w przeciętny i do tego -4 pkt za dwa tranfery z czego jeden nawet nie zagra.... , ale zrobiłem kretyński tranfer , ostatni raz robie roszady w składzie tak wcześnie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle nie zdziwił, fakt że przyszła nowa fala zainteresowania Bale'm. W końcu VDV złapał kontuzję, która może wyeliminować go na kilka kolejek, więc wszyscy którzy go mieli muszą szukać zastępstwa. Najłatwiej zrobić to kolegą z zespołu Holendra. Sam tak zrobiłem. Kroczek po kroczku zbliżam się do lidera. Mam już zaledwie 28 pkt straty i powiększyłem przewagę nad innymi, którzy mnie gonią. Nad trzecim mam już 24 oczka przewagi. Musiałem pomyśleć nad transferami, bo Bramble wyleciał z gry na kilka miesięcy. Śledząc terminarze zainteresowałem się Pablo Zabaletą. Argentyńczyk ostatnio prezentował całkiem niezłą formę, a w najbliższych 10 meczach drużyna z Manchesteru zagra tylko raz z Arsenalem, więc można spodziewać się co najmniej kilku czystych kont. W przyszłości będę musiał pozbyć się Downinga, który okazał się transferowym niewypałem i zastąpić go dobrze spisującym się w całym sezonie Etheringtonem, który jest sporo tańszy. Chociaż nie wiem na co przeznaczyłbym zdobyte w ten sposób pieniądze. Póki co Elmander od dwóch meczy nic nie strzelił, ale ma dobry sezon, więc może coś ustrzelić w kolejnych meczach. Poza tym nie widzę nikogo innego na zastępstwo. Welbeck to ciągle duże ryzyko, choć ostatnio gra świetnie. Chamakh za to mnie nie przekonuje. Mam nadzieję, że Everton zacznie notować czyste konta, bo w innym wypadku wymienię Jagielkę na Onuohę. Oczywiście wszystko w swoim czasie. W tym sezonie i tak jestem nadspodziewanie cierpliwy, bo miałem tylko dwa karne transfery. Widać większy spokój w tym względzie bardziej mi się opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś władze Premierleague ustaliły termin zaległego meczu Man.Utd. z Blackpool na 25 stycznia. To dobrze, bo United nie mają wtedy aż tak ciężkiego terminarza, no i o ile się nie mylę, będzie do wykorzystania specjalna dzika karta w tym okresie. Przyznam szczerze, że raczej pozytywnie jestem zaskoczony spokojem graczy i nie pozbywaniem się "od razu" zawodników - Tevez pauzuje tylko w tej kolejce, z Van der Vaartem do końca nie wiadomo, ale póki co, cena utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie. Bale przeżywa prawdziwy renesans zainteresowania, co niestety poskutkuje tym, że na razie odkładam plany jego kupna. Jak na razie idzie mi naprawdę dobrze, realizuję plan i z miejsc w 3 dziesiątce naszej ligi z pierwszej kolejki, przesunąłem się na 9. Dalej będzie trudniej, bo straty do poszczególnych miejsc są coraz większe, ale zobaczymy co będzie. W tej kolejce kupiłem Hutha, bo ma łatwy terminarz, jest tani, no i byłem zmuszony robić transfer obrońcy ze względu na kontuzję Alexa, długotrwałą. Mam nadzieję, że uniknę wymuszonych transferów, kiedy tylko się da, i uda mi się "ostudzić" nieco politykę transferową, bo jak dotąd co tydzień, to transfer. Ale karny transfer w tej rundzie robiłem tylko raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...