Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Gość Tebeg

A więc o 19 prawie wszystko będzie jasne :) Teraz tracę 8 punktów do liderującego RealMadrid, ale mam nadzieję na odrobienie tych strat. Wszystko zależec będzie od następujących pojedynków:

Evra - Distin

Craddock - Dunne

Etherington - Johnson

Young - Arteta

Lampard - Rooney (obaj ©)

Bardzo liczę na dobrą postawę Evetonu (szkoda, że już nie ma szans na LE) i Rooneya, którego opaska kapitańska jest chyba sporym ryzykiem. Trudno, kości zostały rzucone :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Muszę przyznać, że miałem w głowie pewne pomysły na transfery ale... ze wszystkich zrezygnowałem, uznałem, że ten skład powinien dac radę tym bardziej, że większość graczy gra z dosyć łatwymi przeciwnikami, dla mnie sukcesem będzie podium, choć fajnie byłoby wygrać, ale nie mam za bardzo doświadczenia w tej grze, jest to mój 1 sezon choć to tutaj nie jest najważniejsze....zobaczymy sam jestem ciekaw jaki będzie wynik po tej kolejce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już pod koniec rzadko odwiedzałem FPL. Przed dzisiejszą kolejką nie zmieniłem Teveza, a ten jak na złość wszedł na ostatnie minuty. Szkoda, bo drugi do opaski był Lampard zaliczający 16 punktów. Fajna przygoda, ciekawa gierka, ale parę rzeczy jest bezsensownych i jeden zawodnik może zbyt wiele zmienić. Może w przyszłym roku FC Tamriel znów wystartuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to udało mi się wygrać ligę :) Zdobyłem aż 87 pkt i pokonałem Tebega, najgroźniejszego rywala w walce o 1 miejsce, niestety dla niego ale Rooney na kapitanie to nie był najlepszy wybór, mój Lampard zdobył ponad 3 razy więcej punktów, bo aż 32, 16 dodał Drogba, 12 Bale a 7 Evra przy okazji Nani i Malouda po 6 i piękna victoria :) Wybitnie pomógł mi tutaj pogrom Chelsea aż 8-0 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkońcu koniec sezonu ligowego w Angli :(

Super gra , dzięki wszystkim za te tygodnie w FPL.

Teraz zbliżają się MŚ 2010 czyli najważniejsza piłkarska impreza , z tej okazji będzie na pewno gra typy Fantasy w którą także muszę zagrać , może i na MŚ zrobimy lige.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szyki totalnie poprzestawiał Roberto Mancini i zmiana Teveza, któremu zapomniałem zmienić opaskę. Wydawało mi się, że Argentyńczyk już nie wejdzie na boisko, a drugi w kolejce do kapitanowania był Lampard, który w tym tygodniu rozbił bank. Do tego +3 bonusu dostał David Dunn i wszedłby z ławki z 5 pkt. Niestety zamiast 32 dla Lamparda i 5 dla Dunna, zostało 2 Teveza... Obliczyłem, że miałbym przeszło 80 pkt, a tak zaledwie 64. Szkoda, ale już się zbroję na następny sezon. Zobaczycie, że Special One będzie silniejszy niż kiedykolwiek :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tebeg

Gratuluję, repta2 :) Zdominowaliśmy tych znawców xD

Gra genialna, od czasów Hattricka w nic się nie wciągnąłem na tyle, by siedzieć w pokoju i rozpisywać na kartce ustawienia :) Przy okazji poznałem niemal połowę zawodników z Premier League - na MŚ się poszpanuje.

Najbardziej zapamiętam kupno Bowyera, który po dwóch nijakich kolejkach nagle zrobił około 35 w 4 kolejnych, a także kapitana Dempseya, dzięki któremu (chyba) objąłem prowadzenie w lidze :D W sumie aż szkoda, że się skończyło - jak BratBoom będę czekał na pdobna grę na MŚ :D

Aha. Moi najlepsi punktatorzy (a co!):

1. Drogba - 226

2. Fabregas - 222

3. Rooney - 194

4. Tevez 134

5. Dunne - 110

6. Van Persie - 99

7. Sorensen - 90

8. Milner - 88

9. Kuyt - 65

10. Vermaelen - 57

Jak pierwszą piątka nie dziwi, tak Van Persie to ciekawe zaskoczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, spełniłem swój cel i wbiłem się ostatecznie do 100 tysięcy najlepszych graczy (na prawie 2,5 miliona grających to świetny wynik). A jeszcze w 20 kolejce obijałem się o 700k. Od tamtej pory (pomijając 4 średnie kolejki) szedłem cały czas w górę i dzięki 85 punktom wczoraj zrobiłem swoje. Az szkoda, że sezon się kończy, bo znalazłem optymalny skład.

W porównaniu do tamtego sezonu też jest dużo lepiej. Aczkolwiek w przyszłym sezonie chciałbym powalczyć o zwycięstwo w naszej lidze i jeszcze większy overall. Do zobaczenia w sierpniu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już pod koniec rzadko odwiedzałem FPL.

Niestety nie przeszkodziło Ci to w pokonaniu mnie w ostatniej kolejce w H2H i odebraniu końcowego triumfu w tejże. :sad: Na domiar złego było to zwycięstwo najmniejsze z możliwych, czyli jednym punktem... Sytuacje mógł odmienić Defoe, ale okazał się chyba moim najgorszym tegorocznym transferem. Wyciągnął rękę po opaskę, a później nie zrobił praktycznie nic. :dry:

Ja w przeciwieństwie do Eagle'a w końcówce złapałem zadyszkę i szło mi bardzo kiepsko. Nie pomogły nawet desperackie trzy transfery przed 37. kolejką. Moje lokaty w obu ligach wyglądają nieźle, ale szczególnie w H2H liczyłem na więcej. Gratulacje przede wszystkim dla repty za dublet, ale i dla wszystkich pozostałych, którzy mnie wyprzedzili, czyli Tebega i Turambara. Na szczęście nie było tych szczęściarzy zbyt wielu :tongue: Mam nadzieję, że za rok już wszyscy bez wyjątku będą oglądać moje plecy :wink:

Co do MŚ-cztery lata temu była na stronie Fantasy właśnie gra z zawodnikami z nich, tylko ze wybierać można było jedynie z piłkarzy na co dzień grających w Premiership. Według mnie nie był to dobry pomysł, bo możliwości doboru składu były mocno ograniczone. Mam nadzieję, że tym razem dostępna będzie cała pula. Z drugiej strony świat nie kończy się na FPL :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tebeg

Proponujesz turniej lokalny? To by mogło się udac. Ja najprawdopodobniej będę oglądał wszystkie mecze (za wyjątkiem paru - ale ktoś oglądający je znajdzie się na pewno), więc notowanie strzelców, asystentów, czystych kont itp. nie będzie problemem. Z ewentualnych bonusów raczej by się zrezygnowało. Kto jest za? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MŚ-cztery lata temu była na stronie Fantasy właśnie gra z zawodnikami z nich, tylko ze wybierać można było jedynie z piłkarzy na co dzień grających w Premiership. Według mnie nie był to dobry pomysł, bo możliwości doboru składu były mocno ograniczone. Mam nadzieję, że tym razem dostępna będzie cała pula. Z drugiej strony świat nie kończy się na FPL

Fantasy World cup 2010 nie będzie organizowany przez stronę Premier league tylko przez stronę Fify , już była taka gra na eliminacje do MŚ a teraz będzie na turniej finałowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BratBoom

Ale ja mówię o grze, która była 4 lata temu na stronie Fantasy... Zdaję sobie sprawę, że to nie jedyna taka gra w internecie, ale napisałem jak to wyglądało na FPL. Podany przez Ciebie Fantasy World Cup 2010 będzie miał wiele odmian na stronach zupełnie nie związanych z FIFA. Już kiedyś natknąłem się na niemalże kopię FPL. Niestety nie pamiętam nazwy strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie, mundial się skończył i na stronie fantasypremierleague.com można już odnawiać swoje konta i wybierać składy. Oczywiście zawodnicy, którzy dobrze spisywali się w zeszłym sezonie znowu podrożali, więc coraz trudniej będzie utrzymywać kolonię gwiazd w drużynie. Ja póki, co wybrałem orientacyjnie, ale przez nadchodzący miesiąc będę się bawił w Rafę rotating managera. Myślę, że pora już zbierać głosy chętnych do udziału w sezonie 2009/2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że MŚ już się skończyły bo człowiek czeka na takie święto 4 lata a tutaj miesiąc przeleciał jak mgnieniem oka i koniec :icon_cry: , smutno trochę ale już za miesiąc zaczyna się najlepsza liga świata i jak najbardziej pisze się na następny sezon w FPL , zrobiłem już sobie skład ale pewnie jeszcze wiele razy go będę zmieniał bo przecież okienko transferowe ciągle otwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że nie wiadomo za bardzo co będzie w nowym sezonie, czy czołówka gwiazdorów EPL będzie w takiej formie jak na mundialu, czy wrócą do gry z jakiej znamy ich od lat. Jak na razie to wszystko bardzo drogie, bo Lampard i Drogba bardzo mocno podskoczyli w cenie, ale są już dość zaawansowani wiekowo, więc nie wiem czy powtórzą jeszcze taki sezon jak poprzedni. Jestem niezmiernie ciekaw jak będą spisywać się beniaminkowie, ale myślę, że Newcastle będzie spisywało się najlepiej, choć różnie to bywa.

Parę zmian w regułach gry:

1. W końcu za strzelenie samobója są punkty ujemne, dokładnie dwa.

2. Dodatkowa dzika karta na transfery w zimowym okienku (na pewno się przyda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, co do tej dodatkowej dzikiej karty. Będzie ją można użyć jedynie w czasie pomiędzy 23 a 27 kolejką. Mam nadzieję, że nic nie poplątałem w numeracji. Myślę, że nie ma co się spieszyć z zakładaniem ligi, ale jak ktoś uważa inaczej to mogę ją założyć i stopniowo przyjmować chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że ligi dobrze było by założyć już teraz , tylko radziłbym wprowadzić Zasadę że chętni muszą zgłosić się na forum i podać nazwę drużyny , wtedy zostaną przyjęci . Zmniejszyli byśmy tym samym anonimowość w ligach i była by lepsza zabawa , fajnie by też było gdyby uczestnicy wypowiadali się na forum i chętnie dyskutowali o grze , mam też nadzieje że tym razem nie będzie drużyn zrobionych dla jaj które zaniżały strasznie poziom lig w tamtym sezonie :dry:

Dzisiaj znów wymieniłem pół składu :tongue: , uwielbiam gry piłkarskie typu "fantasy" , niesamowicie można się w nie wciągnąć :tongue: , dzięki ten grze w tamtym sezonie nie mogłem się doczekać soboty i oglądałem praktycznie każdy mecz w PL :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też nadzieje że tym razem nie będzie drużyn zrobionych dla jaj które zaniżały strasznie poziom lig w tamtym sezonie

Dlatego już nie będę namawiał na siłę osób, którym nie chce się grać w fantasy. Oczywiście nikomu nie zabronię dołączenia do ligi nawet jeśli będzie miał skład zbudowany według własnych upodobań (Amijobi!). Oczywiście naczelną zasadą jest posiadanie wyłącznie jednego teamu. Zresztą w samych regułach fpl posiadanie dwóch kont wiąże się z ryzykiem iż administratorzy je skasują.

Dzisiaj znów wymieniłem pół składu , uwielbiam gry piłkarskie typu "fantasy" , niesamowicie można się w nie wciągnąć , dzięki ten grze w tamtym sezonie nie mogłem się doczekać soboty i oglądałem praktycznie każdy mecz w PL

Ja szczególnie w tym czasie interesuję się sparingami, meczem o Tarcz e Wspólnoty. To pokazuje jacy zawodnicy mogą w danych klubach pełnić znaczące role. Zastanawiam się np. czy nie wziąć jakiegoś napastnika Newcastle do składu, bo mieli całkiem udany sezon w Championship. W sumie trzej zawodnicy tam się wybijali Carroll, Lovenkrands i Ameobi.

Okej założyłem ligę, wysyłam poszczególnym osobom, które zadeklarowały się w temacie kody do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę niedługo popatrzeć jak tam chłopakom idzie, kto w formie jest, wiem jedno na pewno nie kupię Torresa, który na MŚ nie pokazał nic, nie wiem czy ładować się na najlepszych graczy tamtej edycji, bo w sumie, żaden z nich nie miał dobrego turnieju, ale może to po prostu wina zmęczenia sezonem....trzeba będzie posprawdzać na stronach klubów jak to tam wygląda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...