Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajsido

Origin - Problem z pobraniem Dragon's Age

Polecane posty

Witam. Zawsze chciałem zagrać w w.w. grę, więc gdy zauważyłem że można w nią pograć za darmo ostro się napaliłem. Nie posiadam zbyt szybkiego łącza internetowego więc wiedziałem że pobranie 19 gb będzie dla mnie wyzwaniem. Minęło kilka dni a pobieranie doszło do ok. 30% (prawie 6 gb) Musiałem zatrzymać pobieranie (zatrzymałem, nie anulowałem). Lecz po ponownym uruchomieniu Origina okazało się że nie mogę kontynuować pobierania a jedynie zacząć pobierać od nowa. Zerknąłem do folderu "Origin Games" i znajdują sie tam wszystkie dotychczas pobrane pliki. Czy jest jakaś możliwość bym mógł kontynuować pobieranie gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z BF3, jak uruchomiłem pobieranie od nowa zaczęło od 0% a po chwili skoczyło do poziomu który był już pobrany. Jednak nie wiem czy to jest reguła. Wyglądało to tak jak Steamowa weryfikacja spójności plików i dociąganie brakujących elementów. Dobrze by było jednak aby ktoś to jeszcze potwierdził. Możesz też na wszelki wypadek przed rozpoczęciem pobierania od nowa zrobić kopię zapasową tego co się do tej pory pobrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...