Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arathorn0

Metro 2033 Redux - Podczas rozgrywki brakuje modeli postaci oraz części otoczenia

Polecane posty

Witam, kupiłem niedawno Metro Redux i zainstalowałem pierwszą część. Po uruchomieniu gry z racji tego, że gram na laptopie ustawiłem grafę na najniższą jakość, jednak nie wyświetlają mi się modele postaci (oprócz broni i kabur) oraz niektórych elementów otoczenia. Czy to wina marnej karty kompa czy da się to rozwiązać jakimś patchem?

Z góry dzięki za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, 111xyz111 napisał:

Witam,

Udało się rozwiązać problem? Pytam bo mam taki sam. Mam laptop z Core i5, RAM 8GB, karta graficzna Intel HD Graphics 3000, win 7 64bity. Może ktoś podpowiedzieć co z tym zrobić?

 

edit: sterowniki karty zaktualizowane.

Po prostu masz za słabą karte graficzną, która nie da sobie z tym rady. Moja rada: Kup dedykowaną kartę graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem kilka filmów gdzie ludzie grają na tej karcie i jest ok, przykłady:

https://www.youtube.com/watch?v=Kkgo78Kt5co

https://www.youtube.com/watch?v=19jFe1QRzNs

 

Jak nariazie to zaktualizowałem sterowniki karty graficznej, Directx, zweryfikowałem spójność gry na steam, ale nie pomogło.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 111xyz111 napisał:

 i jest ok

Nie jest ok... tyle fpsów to nie jest OK, ale to już twoja sprawa czy chcesz tak grać:)

Przy okazji obok był film jak naprawić błąd z tymi postaciami:

To film z gry Metro Last Light ale spróbuj wykonać te czynności analogicznie z metro 2033, nie powinno być dużych różnic ale nie jestem pewien. Napisz czy się da i czy zadziałało

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...