Skocz do zawartości

Dogfight 1942 Appcrash


DeSon

Polecane posty

Coś nie mam szczęści do gier z ostatniego CDA, nie działą kolejna.

Po kliknięciu ikony uruchomienia gry dostaję informację o błędzie i nici z grania. Nazwa modułu z błędem to ntdll.dll . Ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem z Dogfight 1942. Nie mogę jej zainstalować. Klikam install, otwiera się okienko Steam'a do wpisywania key'a, wpisuję to co nadrukowane na płycie, po czym dostałem grę Alien Rage Unlimited, kliknąłem next - wyskoczyło okienko informujące, że zaraz zostanie zainstalowane Dogfight 1942, klikam znowu next i dostaję komunikat - nie można zainstalować gry i jedyna opcja dialogowa to "Anuluj instalację". Oczywiście po kliknięciu wynik jest znany. Płytka jest non-stop w napędzie, kod sobie spisałem na kartkę jeszcze przed pierwszym włożeniem gry do napędu.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przecież powiedziane, że te klucze co masz nadrukowane na DVD są złe i aby dostać prawidłowy trzeba było wysłać e-mail ze zdjęciem płyt na dowód, że kupiłeś gazet lub samym numerem Cd-key, jeśli nie masz możliwości zrobienia zdjęcia , jeśli, natomiast tego nie zrobiłeś spróbuj wpisać Cd key z Karty, która była dołączona do następnego numeru .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.- Przepraszam, nie wiedziałem o tym a grę dopiero dzisiaj sobie postanowiłem zainstalować aby porównać do War Thunder'a. Ok, a jakiś temat ze szczegółami komu wysłać to zdjęcie itp gdzie znajdę? confused_prosty.gif

Edit - już znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...