Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Nowy zasilacz do starego komputera

Polecane posty

No i stało się! Moje podśmiechujki ze wszystkich, którzy psioczyli na zasilacze z "czarnej listy" zostały bardzo surowo skarcone - mój zasilacz, który się na wzmiankowanej liście znajdował po 6 latach zgodnej współpracy postanowił był wziąć i paść trupem.

Nawet nie wiem co jeszcze zabrał ze sobą, natomiast nie ulega wątpliwości, że potrzebuję nowego zasilacza.

Konfiguracja do której będzie mi on potrzebny to:

Athlon X2 6000+, niekręcony

EVGA GeForce 9800 GTX 512 MB DDR3

Gigabyte M61PME-S2P

2 x 2GB DDR2 800 MHz Kingstona

Do tego mam świeżo co kupione chłodzenie SilentiumPC Fera 2.

Co brać? Od razu uprzedzam, że komputer ma posłużyć jeszcze parę miesięcy co najmniej. Co do hajsu to generalnie nie ograniczajcie się, ale też wolałbym, żeby propozycje nie przekraczały ceny całego pozostałego zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowniej by było dopłacić od razu do np. SilentiumPC Vero L1 500W czy Corsair VS450 - przede wszystkim ze względu na lepsze okablowanie od wyżej wymienionych, co się może przydać jeśli kiedyś byś chciał ten zasilacz przełożyć do nowego komputera.

Wrzuć też nazwę zasilacza + info czy coś spalił do tego tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=57198

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w niedalekiej przyszłości składał jakąś mocniejszą maszynę? Jeśli tak to ja bym się nawet na tego TT rzucił

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/

modularny, solidny, wystarczy prawie do każdego zestawu z jedną kartą graficzną - no do kręcenia i7 i 780 Ti wziąłbym jednak coś mocniejszego, ale jeśli takiego potwora składał nie będziesz to ten TT wystarczy Ci do wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...