Skocz do zawartości

Konkurs cyckowy - ogłoszenia, pytania, zapowiedzi i zasady.


bielik42

Przyszłość Konkursu Cyckowego  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak długo powinniśmy kontynuować tradycję Konkursów Cyckowych

    • Po wsze czasy (aż zabraknie gier albo cycków)
      17
    • Do rocznego jubileuszu - nawet najlepsze pomysły mogą się z czasem przejeść
      8
    • Nic mnie to nie obchodzi, bo i tak nie uczestniczę
      0
  2. 2. Jeżeli Konkursy Cyckowego powinny być kontynuowane - czego od nich oczekujesz?

    • Tej samej, niezmiennej formuły
      7
    • Zmian co jakiś czas
      18
    • Więcej nagród
      3
    • Lepsze nagrody
      3
    • Innego prowadzącego
      3


Polecane posty

Gdyby był limit obrazków, można by zrobić oddzielny temat do głosowania, w którym oceniałby kobiety.

Czyli kto? Kathajec, Germotta, Trepliev1 i od święta niziołka? Tym bardziej, że w sumie tylko one by wrzucały takie obrazki (reszta niech cicha, bo i tak wiem, że to próba pijaru z ich strony, nieszczera i szybko się zniechęcą/znudzą). Tworzenie gett jest głupie i skończy się na zdechnięciu takiego tematu.

@grz

Łaskę robisz? Nie bierz. Inni będą mieli większe szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 551
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Mysquff

Twój pomysł nie jest zły z logicznego punktu widzenia, ale problem w tym, że podważa podstawowe zasady konkursu. Od początku czynnikiem oceniającym był mój gust - rzecz na tyle chaotyczna, że nikt nie może być pewny zwycięstwa - Xerber wygrał zaledwie trzy z 7 edycji, które przeprowadziłem (ma tyle punktów, bo wygrał też u Klekota i nerva), z czego dwie z placem w nosie (Cthullu chyba i wiedźmiński), bo nikogo innego to nie obchodziło. Zresztą Xerbowi rzadko zależy na samych nagrodach, więc w razie czego nagrody spadają do innych, nie rozumiem więc niechęci do dużej ilości zgłoszeń.

Pomysł na osobny temat do głosowania utrzymałby zainteresowanie przez ok. 3 edycje, po czym doprowadziłby do upadku pomysłu - identycznie jak to było z ś. p. konkursami weekendowymi CDA (każdy głosował na swoje, wszędzie były oszustwa, a i tak wygrywali ci, którzy mieli już wyrobioną renomę, bo się na tym znali). Głosowanie publiczne niestety odpada.

Inną sprawą jest fakt, że inni nie chcą tworzyć własnych konkursów, tak jak to na początku robił Klekotsan i Nerv0. Dlaczego więc oddają gry mi? Pierwszy ofiarodawca na moje pytanie "dlaczego sam nie zorganizujesz?" odpisał, że "najbardziej podobają mi się twoje oceny", a że zawsze byłem hipokrytą, to i lubię sobie oceniać. Kogoś to zaboli? Trudno, czepiaj się mojego gustu, raczej ci nie odda. Pamiętam że nerv0 bodajże podał pomysł, by wszyscy oddawali mi gry, zamiast umieszczać je we fredzie podarunkowym, ale wówczas przeraziła mnie świadomość, że miałbym rozporządzać czyjąś własnością według własnego uznania. To nie jest zbyt przyjemne. Sprawa się zmieniła, gdy dostałem ofertę przyjęcia gier na poczet cyckowy - właściciel zrzeka się prawa do własności tych gier i nie może mnie oskarżać, że "wręczyłem jego nagrodę komuś, kto na to nie zasługiwał". Taki układ bardziej mi pasuje.

Jeśli ktoś szuka sprawiedliwości i porządku, to niestety nie tutaj.

Oczywiście nikomu nie zakazuje kopiowania mojego pomysłu i jeśli ktokolwiek chce zrobić "porządną i sprawiedliwą" wersję to ma moje błogosławieństwo, pomysłu nie opatentowałem, więc wolna amerykanka, jak to mówią.

Co do sędziów - czy też raczej sędzin - bardzo przydałaby mi się taka pomocniczka, problem w tym, że nie mogłaby wówczas sama brać udziału w konkursie, więc raczej wątpię w znalezienie osoby chętnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>większość oglądających, widząc 500 obrazków Xerbera, od razu spisuje swoje szanse na straty

I beg to differ.

W poprzedniej edycji zrobiłem 8 kompilacji, każda po 20 obrazków. Razem 160 sztuk, a i tak nie wygrałem!

Nie rozumiem tego irracjonalnego przerażenia ilością dobra, które wrzucam. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że na samym początku zaznaczyłem, iż robię to tylko i wyłącznie dla zabawy, bo nagrody mnie nie interesują. Wrzucajcie swoje i nie gadajcie głupot, proszę ja was.

Sprzeciwiam się też zasadzie vox populi. bielik rozpoczął tę zabawę to i bielik powinien ją kontynuować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo kolejna edycja się zakończyła i pozostały gry do wygrania: obie części Tomb Raider oraz Vanguard Princess

Postanowiłem, że dorzucę je do następnej edycji, jako nagrody bonusowe, więc tym razem będzie aż 6 miejsc oraz 1 za męskie. Dodatkowe 3 miejsca będą warte 5 punktów

Ciekawostka: jeżeli macie nieużywane gry na humblu, a przeraża was wymagane przetrzebianie każdego bundla z osobna, warto zaznaczyć, że w zakładce "My library" na samym dole macie wymienione niewykorzystane klucze. Sam to dziś zauważyłem i do konkursu trafiło 5 gier, w tym jedna bardzo smakowita paczka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Bielik dodaj mnie na steamie, mam dla Ciebie jedną grę póki co, która leży na moim koncie i się kurzy, nie jest to jakiś nowy hicior, ale klasyk więc może ktoś będzie zadowolony, że sobie zgarnie. W przyszłości też mogą się trafić jakieś inne tytuły które może bedę chciał Ci przekazać, więc będzie mi łatwiej.

@ciekawostka: :O

W sensie to?

yAgoPzw.jpg

Jutro popołudniu siądę i się zastanowię co mogę przekazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...