Skocz do zawartości

Konkurs cyckowy - ogłoszenia, pytania, zapowiedzi i zasady.


bielik42

Przyszłość Konkursu Cyckowego  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak długo powinniśmy kontynuować tradycję Konkursów Cyckowych

    • Po wsze czasy (aż zabraknie gier albo cycków)
      17
    • Do rocznego jubileuszu - nawet najlepsze pomysły mogą się z czasem przejeść
      8
    • Nic mnie to nie obchodzi, bo i tak nie uczestniczę
      0
  2. 2. Jeżeli Konkursy Cyckowego powinny być kontynuowane - czego od nich oczekujesz?

    • Tej samej, niezmiennej formuły
      7
    • Zmian co jakiś czas
      18
    • Więcej nagród
      3
    • Lepsze nagrody
      3
    • Innego prowadzącego
      3


Polecane posty

  • Odpowiedzi 551
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ok, konkurs zakończony. Zanim ogłoszę datę i temat kolejnego - parę zmian.

1) Jako że zbliża mi się finalny egzamin pierwszej części studiów, a na dodatek przypada dokładnie na datę początku kolejnego konkursu cyckowego - przerwa zostaje wydłużona o tydzień

2) zmieniamy dni konkursowe - od teraz konkurs będzie trwał przez weekend, bo - cytując - "będzie czas na postowanie i na paczanie". Okres: piątek wieczór - niedziela wieczór

3) pozostajemy przy 4 miejscach głównych

Tematem kolejnego konkursu są: Kabaretki, pończochy, rajstopy, leginsy, yoga pants, rękawiczki po łokcie, długie skarpety - czyli koncentrujemy się głównie na upiększaniu nóg i rąk, pamiętając o najważniejszym elemencie - biustach

Konkurs rozpocznie się 7 listopada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by nie zgromadziło większej ilości uczestników konkursu, chyba że wyniósłbyś ten konkurs nieco dalej niż najciemniejsza jama na FA. Jeśli zostawisz go tutaj to w najlepszym wypadku dojdą jeszcze 2-3 osoby, którym będzie się chciało wrzucać cycki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trzeba promować konkurs cyckowy na głównej!

To też idiotyczny pomysł, nie dość że średnio wykonalny, to nawet jeśli by się udało będzie trzeba brać pod uwagę setkę matełuszów lat 12 i konkurs zamieni się w chaos, więc albo zostawiasz tutaj kameralnie albo użerasz się z grupą "obcych".

Mnie te wszystkie konkursy w sumie mało obchodzą, ja tu tylko z przyjacielską poradą...

Ale gdzie bym mógł go przenieść? Na blogi? biggrin_prosty.gif

Odrobinę większy zasięg niż LJ na pewno. Mogę ewentualnie pomóc ten konkurs wypromować, w sumie co mi szkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beautyda_by_whiskypaint-d842gh3.jpg

Nowa edycja konkursu cyckowego zaczyna się już jutro!

Z tej okazji chciałbym przypomnieć kilka zasad, o których najwidoczniej nie wszyscy pamiętają, a oszczędzą wam masę czasu.

1) Nie mam nic przeciwko wielokrotnemu postowaniu tych samych obrazków w kolejnych edycjach - pewne jest tylko to, że nigdy nie nagrodzę dwukrotnie tego samego obrazka (chyba że mnie demencja jakaś trafi)

2) Nikt nie musi się spieszyć - w przypadku tej edycji zakres jest na tyle duży, że obrazków starczy dla wszystkich

3) Nawet jeżeli nagrody was nie interesują - zawsze można wybrać jakąkolwiek i potem wymienić się na forume za coś innego, dzięki temu nie będzie nam rosła górka nieruszonych nagród :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...