Skocz do zawartości

dziwne rzeczy których baliście się w dzieciństwie


kiceg

Polecane posty

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm, nieszczególnie przypominam sobie jakieś lęki. Na pewno Gęsia Skórka była... niepokojąca, bo nie powiem, że się jej bałem. Ona mnie właśnie... niepokoiła, to słowo chyba najlepiej to uczucie opisuje.

Bałem się tyż ciemności, a raczej tego co w niej mogłoby siedzieć. Zazwyczaj oczywiście nic tam nie było, ale wiecie- wyobraźnia robi swoje. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Gęsia Skórka była... niepokojąca, bo nie powiem, że się jej bałem. Ona mnie właśnie... niepokoiła, to słowo chyba najlepiej to uczucie opisuje.

Gęsia skórka? Cóż, na bank byłem dzieciakiem gdy się toto pojawiło, ale i tak gdy zobaczyłem pierwszy raz, stwierdziłem, że Opowieści z Krypty były lepsze i olałem temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem też kiedyś ataku paniki przy scenie z "Obcego" w której mały obcy wygryza się z brzucha podczas kolacji.
- Daemitów (tak to się zwało?) z pierwszej części Bloodrayne,

TO & TO

Jeszcze kiedyś bałem się takiego szitowego filmu pt Oni, o ślimakach ktore przejmowaly kontrole nad mózgiem. Potem miałem ultra dziwne koszmary w nocy, sugerowane jeszcze tym plakatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy umiarkowanie dziwnych. Kiedy miałem sześć lat, dostałem pierwsze Playstation i kilka gier w zestawie. Było wśród nich Abe's Oddysee i generalnie bałem się wszystkiego w tej grze, choć w szczególności dźwięku, jaki Abe wydawał przy otwieraniu portali - do tego stopnia, że po kilku dniach schowałem konsolę do pudełka, pudełko wrzuciłem na strych i nie ruszałem go przez kilka następnych lat. Jak mogłem być taki głupi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...