Skocz do zawartości

Rozwiązany: Crash Time II - Błąd instalacji


major12111

Polecane posty

opcja naprawy świruje ponieważ pisze że folder niemoże zawierać znaków/ \? a \ zawiera dysk docelowy i nieda sie revo niedziala i sproboje totala

niestety total uninstal też niewykrył plików crash time 2 sprobowalem nawet wyszukać w dusku ukrytych plików i folderów ale nic to niedało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj tak:

1. Wciśnij klawisze [Windows] + [R].

2. W polu uruchom wpisz: regedit

3. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/ Windows/CurrentVersion/Uninstall.

4. Edycja -> Znajdź -> wpisz nazwę gry.

Jeśli znajdzie się jakiś klucz, gdzie wartość DisplayName będzie odpowiadać nazwie gry, to go usuń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie był lecz jak go usunąłem to nic :P ale zobaczyłem tam 2 pliki dotyczące gry usunąłem je obydwa i narazie nic zaraz jeszcze pokombinuję z instalatorem bo próbowałem otworzyć plik .BIN z setupa ale niema do tego programów :P ja niewiem będę czekać na dalsze odpowiedzi

próbowałem nawet po całym komputerze przeszukać w ukrytytych plikach i folderach lecz dalej niemoge nic znależć a ja usuwałem w jeden sposób bo ja kliknołem prawym myszki i usuń dlatego może coś sie zrypało :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy w rejestrze zostało coś w HKEY_CURRENT_USER\Software\[tutaj nazwa programu]? Co do zewnętrznego oprogramowania, możesz sprawdzić, czy da coś opcja wymuszonej deinstalacji z Revo Uninstaller Pro.

Jeśli to nic nie da - nie mam więcej pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...