Skocz do zawartości

Rozwiązany: Far Cry 3 Blood Dragon (& Dogfight) - Niepoprawny klucz


MiXeRlPL

Polecane posty

Witam, kupiłem sobie CD-Action i już się cieszyłem zainstalowałem uPLay wszystko mam.. Aż tu nagle wpisuje klucz do gry FC 3 Blood Dragon i pisze mi: "Klucz CD lub kod aktywacyjny jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie." I dodam jeszcze że klucz do gry Dogfight który jest nadrukowany na płycie to kod do innej gry jaką jest Alien Rage ale mam już ją na STEAM z wcześniejszego numeru.. Czy tylko ja miałem wczoraj takiego pecha? -,- Jeśli możecie dać mi nowe keye czy coś to byłbym wdzięczny.. Moge Screeny wysłać czy coś... Klucz przepisywałem już z 10 razy .. w tym raz już bana na 60 minut dostałem za błędne wpisanie kodu za dużo razy. xD Proszę o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A na stronie glownej od prawie dwoch tygodni wisi przypiety news poswiecony temu zagadnieniu. Naprawde nie wiem, co redakcja CDA moglaby jeszcze zrobic, zeby ludzie widzieli, ze nie tylko oni maja problem z blednymi kodami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Kupiles CDA, masz problem z pelniakami z plyt dolaczonych do tego wlasnie pisma, wiec najbardziej logiczne byloby najpierw udac sie do samego zrodla, czyli wejsc na strone glowna CDA i zobaczyc, czy nie ma tam zamieszczonych informacji na ten temat, a dopiero pozniej szukac pomocy na forach. Tym bardziej, ze nie mowimy tu o jednej plycie, ktorej naped nie chce czytac (bo wiadomo, ze czasem trafi sie uszkodzony nosnik), ale o tym, ze wydrukowane na plytach kody daja zupelnie inne gry niz jast napisane na okladce CDA, czyli jest grubsza afera. Mam nadzieje, ze juz zapoznales sie z zawartoscia posta na glownej i/lub tematu na forum o blednych kodach i wiesz co musisz zrobic. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...