Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 09/2014 - zawartość

Polecane posty

Witam Panów. Jakiś czas temu chciałem pograć w Royal Quest'a, ale ze względu na mój internet(1gb danych pobieram w jakieś 3-4 godziny) odpuściłem sobie jego pobranie. I tu nasuwa się pytanie- czy na krążku znajduje się tylko launcher gry, czy może jest też klient? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edit: Eh... Tylko launcher... Jaki jest sens dawania samego launchera, którego pobiera się przez chwilkę? Moglibyście raz dać klienta, bo niektórzy mają internet dzielony na nawet 4-5 urządzeń jednocześnie, przez co zasysanie jest długą katorgą... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupować tego numeru, ale trzeba nadrobić duuuuuuże zaległości (mniej więcej wszystkie gry AA i wyżej od 2007 roku... kiedy w to wszystko zagram xD), także pomimo braku PC (jakby kto pytał o powód zaległości) wziąłem. I ujmę to tak,: tęskniłem> <3 Plusy za GWŻ i Publicystykę w ogóle, recenzję nadal (w większości?) na poziomie. Także dziękuję i pozdrawiam.

ps. nadal tęsknię za gamewalkerem. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno moje słuchawki się zepsuły i szukając w różnych numerach znalazłem właśnie te Creative hitz ma350 które najbardziej spełniałyby moje oczekiwania. Niestety problemem jest tutaj cena 90 zł starałem się szukać takiej ceny w jakimkolwiek sklepie, lecz nie mogłem znaleźć takiej oferty (ceny wahały się w okolicach 140 zł). Więc tu się pojawia moje pytanie z jakiego źródła autor (J.Lo) znalazł cenę 90 zł ? A jeżeli jest gdzieś taka oferta prosiłbym chociaż o linka do niej.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym głośno http://www.cdaction.pl/news-39069/bledne-kody-do-gier-w-cda-092014-update.html. Ekipa CDA wysyłała poprawne kody po przesłaniu do nich maila z załącznikiem w postaci zdjęcia płyty. Mam nadzieję, że jeszcze wysyłają, bo z racji dużej ilości czasu powoli docieram do gier z tego numeru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...