Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 3: sporadyczne lagi


KrolPlazy

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z grą gothic 3, mianowicie co jakiś czas występują dość mocne lagi tak na ~10 sekund(podczas przemieszczania się, i zawsze bardzo mocne podczas teleportu) i potem normalnie ~60 fps. Mój pc: Windows 8 x64,i3 2x 3.10 GHz,8GB ram,GeForce GTX 750 Ti (2gb) gry takie jak: grid 2,dirt 2,gta 4 "latają" mi bez problemu na pełnych detalach. Jest to po prostu nie przyjemne podczas grania o ile te teleporty da się zrozumieć to te podczas przemieszczania są wkurzające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować darmowe community patch i quest pack. Nie dość, że połatają bugi i naprawią balans, to jeszcze znacznie poprawią wydajność (przynajmniej ten pierwszy). Jedyna wada, to konieczność gry od nowa, ale bez tych spowolnień szybko odrobisz straty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko opisane. Mówiąc prosto to mod, ale nie zmienia on głównej fabuły czy mechaniki, tylko robi trójkę bardziej "gothicową" i zgodną z poprzednimi częściami + naprawia wiele błędów. Jeśli podobały Ci się poprzednie części, to instaluj śmiało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety gothic 3 taki jest , ewentualnie zmniejsz ustawienia graficzne , trochę powinno to pomóc ale całkowicie lagi raczej nie znikną. U mnie na pc taki skyrim hulał na wysokich ustawieniach a gothikowi zdarzają się przycięcia , jeśli patch nie pomaga to jedynie mogę jeszcze doradzić aktualizację sterowników do karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż.. lagi występowały również w zmierzchu bogów.. mimo wszystko przeszedłem obydwie części.. wystąpił jednak problem z instalacją gothica 4 z płyty cd action ale po tym jak zobaczyłem jak pogorszyła się "trójka" w stosunku do klimatu "jedynki" "dwójki" odpuszczę sobie gothica 4(wyczulony jestem ponieważ gothic 1 był moją 2 grą w życiu ;) (1 było call of duty 2 a po gothicu 1 było diablo 2) więc część ludzi powinna wiedzieć o co mi chodzi). Dziękuję za próby pomocy i temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...