Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin2126

Rozwiązany: Nowy komputer do 2100+/- zł

Polecane posty

Ja mam nadzieję, że Snper G1 1155, to tylko błąd w przepisywaniu, bo jeśli nie, to... delikatnie mówiąc to lekko dyskwalifikuje ten sklep. Dodatkowo stosunkowo droga jak na budżet obudowa (Zalman Z3 by w zupełności wystarczył).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam powiedziano mi że zasilacz będzie za słaby, a płyta główna zbyt "przestarzała" jak na wszystko.

To ciekawe, bo ja mam podpiętego GTX 660 pod zasilacz 400W i nie jest za słaby... Corsair VS miałby przy tym zestawie z ~ 150W zapasu, tak więc za słaby na pewno nie będzie.

A płyta główna dlaczego miałaby być przestarzała? Poza tym jak słusznie zauważył Irenez, ta płyta jest niekompatybilna z i5 4460 (chyba, że to faktycznie pomyłka i chodziło o LGA 1150).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irenez, na kartce z propozycją od nich jest napisane Siper G1 Siper I tutaj sa cztery cyfry które przypominają właśnie 1155. Ta ostatnia cyfra bardziej mi przypomina 5 niż zero, więc mogła to być pomyłka z ich strony.

Okej, to zrobię tak. Płyty głównej nie zmieniam, jedynie pamięci i zastanawiam się nad zmianą na 550W (To tak na przyszłość będzie).

Jutro podejdę i się zapytam ile by chciał za wszystko. Jeśli wyszło by tak w granicach do 100zł więcej niż na inernecie to się zdecyduję bo to jednak na miescu by było, lecz jeśli będzie chciał więcej to się na Morelach zamówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...