Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wykoksiony

MSI GE70 kilka pytań

Polecane posty

Bry. Na dniach (może już dzisiaj albo jutro) kupuję msi ge70 z i7 i gtx765m.

1. Czy granie na wifi ma jakiś sens, czy będą zbyt duże lagi (router byłby ok 10 metrów od lapka) i wartoby poprowadzić kabel?

2. Szukać podstawki chłodzącej większej od wymiarów laptopa czy takiej, żeby dobrze chłodziła i jakos dopasować do niej laptopa? (co polecicie do 100zł?)

3. Myszka przewodowa czy bezprzewodowa czy już sobie sam mam wybrać? :P

Jak coś sobie przypomne to dopiszę. Za pomoc lajki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytanie drugie ;) Uważam, że warto dopłacić dodatkowo do podkładki chłodzącej. Laptop ma mocne podzespoły, więc się przyda zawsze;) Oczywiście, laptop ma swój układ chłodzenia, ale zawsze można mu dodatkowo pomóc i jeszcze bardziej zbić temperatury ;) Od siebie polecam Glacier NC400, robiłem test jakiś czas temu tej podkładce i umieściłem na blogu (link w sygnaturce) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi nie powinno być problemem. Przez dłuższy czas sam grałem na wifi i nie było żadnych lagów, a szczególnie jak byłem u kolegi co ma internet 3mb/s czyli najwyższych lotów nie jest - też nie doświadczyłem lagów.

Co do myszki to osobiście wziąłbym bezprzewodową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wifi i myszy, to teoretycznie zalezy to od tego, w co bedziesz grac i jakie masz preferencje. Sam swego czasu gralem w multi przez wifi i zle nie bylo. Inna sprawa, ze jesli chodzi o lagi wynikajace z wiekszego pingu gry MMORPG sa mniej wymagajace od multiplayerowych shooterow. Najbardziej wymagajacy gracze w FPS-ach beda sie upierac, ze granie w multi w takiego Call of Duty czy Counter-Strike na czymkolwiek innym niz kabel i przewodowa mysz nie ma sensu, bo opoznienia zmniejszaja nasze szanse na wygranie pojedynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ping mam bardzo niski, 10-20. Gram głównie w BF-a 3 z FPS-ów. Obecnie mam takie opóźnienie, że aż widać jak wielka jest różnica między kliknięciami a ruchami postaci. Kupie jakąś myche, Superluxy bo ludzie polecają i zapewne Glaciera NC400. Dzięki Wam za pomoc, ale ktoś jeszcze może się wypowiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...