Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polak1

Rozwiązany: Laptop do gier, 2500zł.

Polecane posty

Chciałbym pograć przynajmniej w nowego Wiedzmina na średnich, Battlefielda 3 odpalic tez na takich, Far Cry 4 na średnich i zapewne Watch Dogs. Rozdzielczość to będzie ta na laptopie więc myślę, że bez problemu większość nowszych tytułów bez problemu uciagnie

Nie wiem czy już wybrałeś laptopa, ale tak patrzę na tego posta i zwróciłem uwagę, że nikt Ci nie powiedział na jakich detalach w te gry pograsz (ja wspomniałem tylko o Wiedźminie wcześniej)..Battlefield 3 uruchomisz na wysokich detalach w rozdzielczości HD, Battlefield 4 w średnich ustawieniach, FarCry 4 trudno powiedzieć ze względu na brak podanych wymagań, ale jeśli nie będą wyższe od FarCry 3 to na wysokich pójdzie, Watch_Dogs natomiast obstawiam wysokie - czemu wysokie? Gram na Y580 ostatnio w Watch_Dogs i nie powiem, że właśnie na wysokich ustawieniach gram (tylko tekstury na średnie) i chodzi pięknie :) I to POMIMO procesora i3..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop był już wczoraj o 14, czyli zaledwie dobę zajęło dostarczenie go do mnie. Wszystko w jak najlepszym porządku, z czystm sumieniem polecam go każdemu co szuka wydajnego sprzętu za takie pieniądze. Prosilbym o zamknięcie tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...