Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polak1

Rozwiązany: Laptop do gier, 2500zł.

Polecane posty

Ja tylko wtrącę się bo cały dzień niestety mnie nie było..jeśli mówisz o tym, na jakich detalach pójdzie Wiedźmin 2 to na max z wyłączeniem nadpróbkowaniem. Wiedźmin 3 strzelam że na średnich MINIMUM pójdzie (mówię tu o Y510p z i5 i GT755M) smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Y580 gram w rozdzielczości HD na ultra z wyłączonym nadpróbkowaniem (więc u Ciebie będzie tak samo) - mówię tu o Wiedźminie 2 smile_prosty.gif I tu masz moje 100% poparcie w tej kwestii, niżej nie zejdziesz:) Wiedźmin 3 ma piękną grafikę ale jestem wręcz przekonany że na tym modelu na średnich detalach będzie możliwa płynna rozrywka smile_prosty.gif

Skok wydajności pomiędzy tymi dwiema kartami będzie OGROMNY jeśli mogę tak to ująć smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pamiętam, że na laptopie znajomego tak próbowaliśmy i ekran sie przestawial i raz byl obraz na monitorze a raz na laptopie, no ale nic.Zastanawiam sie jeszcze czy Win 8 jest dobrym systemem? Słyszałem gdzieś, że sa na nim problemy odnośnie gier, jak to jest w Twoim odczuciu? Właśnie, czyscisz regularnie laptopa od środka? One często sie zapychaja i działają jak traktory bez mocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Windows 8.1 to bardzo dobry system, jest szybki i do tej pory nie miałem problemu z żadną grą.

2. Czyszczę go regularnie plus używam z racji konieczności podkładki chłodzącej Glacier NC400 (test w sygnaturce mojego autorstwa) dzięki czemu nie narzekam na temperatury podzespołów;) W Y580 karta się mocna grzeje i dysk ze względu na marne położenie (chodzi o dysk) więc w moim odczuciu była to konieczność po prostu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Y580 trochę się grzeje dysk, właśnie ze względu na ulokowanie go w środku laptopa, ale podkładka radzi sobie z tym bardzo dobrze. Trudno jednak mi powiedzieć czy dużo się zmieniło w Y510p choć szczerzę mówiąc jestem na 99% pewny, że sytuacja jest taka sama więc bez podkładki od razu się nie obejdzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...