Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KeepCrying

Słuchawki ~250zł

Polecane posty

Witam zacnych forumowiczów!

Mam pytanie do lokalnych audiofilów - jakie polecacie słuchawki nauszne (najlepiej zamknięte) do gier i muzyki w przedziale 250-280zł? Zależy mi na względnie dobrym graniu na zintegrowanej dźwiękówce (ALC-892). Za wszelkie sugestie będę niezmiernie wdzięczny. Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby na tym forum znalazł się ktoś, kto z czystym sercem mógłby siebie nazwać audiofilem, ale radą i tak służymy ;)

Od siebie proponuję Superlux HMC-631. Na audeos.pl ostało się jeszcze parę ostatnich sztuk w kolorach szarym i czerwonym. Naprawdę fajne słuchawki dla graczy. Dosyć neutralny dźwięk, świetne pozycjonowanie, dobry mikrofon i niskie wymagania co do źródła. Z czystym sercem polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Pewker. Wiem co polecam.

HMC631 grają naprawdę fajnie jak na sprzęt skierowany do graczy. Jakościowo to ta sama półka co HD668B, ale w przeciwieństwie do nich dźwięk jest nastawiony na neutralność co w tym przypadku jest raczej zaletą. Jak na konstrukcję zamkniętą są też zadziwiająco przestrzenne w każdej osi. Zdecydowanie są warte swojej ceny, a nawet powiedziałbym, że sporo więcej - tak ze dwa, trzy razy tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu byłem ciekawy. Myślałem że to przeoczenie bo zazwyczaj czytałem tutaj że HMC 631 jest zdecydowanie warty polecenia jak na headset, dlatego zdziwiło mnie że polecacie mimo że autor nie napisał że potrzebuje zestawu z mikrofonem. Ale skoro twierdzicie że i tak warto to spoko, wierzę icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za sugestie! Wcześniej już przymierzałem się do HMC-631 po przeczytaniu recenzji m.in. na Audiofanatyku i widzę, że nie jest to zły pomysł. Posiadam już mikrofon, ale dodatkowy wbudowany nie zaszkodzi. A przez "dobre granie na integrze" rzeczywiście miałem na myśli dźwięk. Dzięki raz jeszcze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do lokalnych audiofilów - jakie polecacie słuchawki nauszne (najlepiej zamknięte) do gier i muzyki w przedziale 250-280zł?

Zadam jedno głupie pytanie, na które żaden z naszych lokalnych audiofilów nie wpadł. :P

Do jakiej muzyki mają być te słuchawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiać wątpliwości - słuchawki od 250 do 300zł, używane do gier wszelkiej maści i muzyki - głównie rock i metal, czasem delikatniejsze rytmy, jak Johnny Cash lub Townes van Zandt czy elektronicze plumkania Depeche Mode. Preferowane są zamknięte. Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xeon HD668B, które podałeś jako alternatywę, akurat uniwersalne nie są.

@Xerber "Fajne midbasy" to pojęcie względne, bo zależy kto co lubi. Dla kogoś, dla kogo niż poza basem się nie liczy to nie będą najlepsze słuchawki. ;) Ale przy takim rozstrzale rzeczywiście HMC chyba będą najlepsze.

Tu jest całkiem fajna recenzja wraz z porównaniem tych słuchawek z innymi popularnymi modelami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...