Skocz do zawartości

Najlepsze Fragmovie - każda chwila warta skilla


bielik42

Polecane posty

Właśnie oglądałem fragmovie z te-efa 2 i pomyślałem, że przydałby się fred o nagraniach miażdżących pojęcie "dobrej gry" w oczach zwykłych graczy. Ja podaję trzy filmyky, gra może być dowolna

#1

#2

#3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Już tłumaczę. Zwróć uwagę na sytuację meczową - Ken Daiga ma prawie zerowe HP, podczas gdy Chun Li Wonga ma go sporo. W takim momencie mecz zazwyczaj spisuje się na straty, gdyż najmniejszy błąd oznacza przegraną, a musisz grać agresywnie by odrobić stratę podczas gdy przeciwnik może grać defensywnie. Wong jednak postanowił nie ryzykować i zchipować Daigo swoim specjalem. Co to Chip Damage? Są to obrażenia, które otrzymujesz pomimo blokowania. Tak więc gdyby Daigo postanowił zwyczajnie blokować, przegrałby - chip damage starczyłoby na dobicie go. Daigo jednak zaczął PAROWAĆ, czyli blokować dokładnie w momencie w którym wrogi atak w niego uderza. Zniwelował tym samym chip damage i zdobył większą przewagę w klatkach, co pozwoliło mu na skuteczną kontrę i wygranie meczu rzutem na taśmę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to owszem, wypas skill. Ale w strzelankach nawet laik widzi co się dzieje i za co należy szanować master gracza. Ja w twoim filmiku nie zauważyłem nic niesamowitego i dopiero komentarz naświetlił mi sprawę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...