Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jako osoba która uważa że nowe wersje androida są na tyle dopracowane że inne systemy już nie mają sensu, mimo wszystko uważam argument

WP jest gUpi. Niby mamy to samo, a jednak coś innego.

za zabawny w porównaniu do androida, gdzie nakładki od producenta, inne romy, wersje itd. sprawiają że różnice między tym co mają poszczególni użytkownicy WP to prawie żadne różnice :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

No dobra, masz rację :Pde facto jestem w szoku że nikt wcześniej tego nie wypomniał

Co nie zmieni faktu, że w ciągu 5 miesięcznego użytkowania WP miałem z nim więcej problemów niż z Androidem przez ostatnie 3lata (a mam cały czas ten sam telefon, więc też już nie jest to świeżynka na której wszystko chodzi super płynnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

No widzisz, ja miałem 3 smartfony z Androidem i przyrzekłem sobie że nigdy więcej tego do rąk nie wezmę (jedyny system który potrafił zawiesić telefon przy połączeniu przychodzącym). iOS podobał mi się do wersji 6, wersja 7 i kolejne już dużo straciły ze swojego uroku i też bym go już nie chciał. A WP spełnia wszystkie moje oczekiwania, działa super płynnie, ma wszystkie apki które potrzebuje (prócz gier, ale mam nadzieję że kiedyś ukaże się Hearthstone i Clash of Clans na WP), opcje wbrew pozorom nie są pomieszane (po prostu niektóre rzeczy są zaprojektowane według innej filozofii. WP ma inaczej, iOS ma inaczej i Android też ma inaczej). Ogólnie nie narzekam i podejrzewam że kolejny smartfon to też będzie Lumia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne doświadczenia może, nie wiem.

wiem natomiast, że mój WP to najgorsza kupa jaką do tej pory widziałem w telefonie i zostałem bardzo zrażony do tego systemu.

Co do gierek - też problem, bo się wywalają tak samo jak aplikacje, które próbowałem instalować (te same gierki pod androidem mi działają, a jak wspomniałem, moja Xperia jest 'nieco' starsza od tej Lumii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

No dobra, masz rację tongue_prosty.gifde facto jestem w szoku że nikt wcześniej tego nie wypomniał

Co nie zmieni faktu, że w ciągu 5 miesięcznego użytkowania WP miałem z nim więcej problemów niż z Androidem przez ostatnie 3lata (a mam cały czas ten sam telefon, więc też już nie jest to świeżynka na której wszystko chodzi super płynnie)

THIS

Tak się cieszę, że już w listopadzie zmieniam tego klocka. Model 525 jest beznadziejny (brak przedniej kamerki, ekran często ma tak, że lata na wszystkie strony, często też się zawiesza).

Nigdy więcej kafelków.

wiem natomiast, że mój WP to najgorsza kupa jaką do tej pory widziałem w telefonie i zostałem bardzo zrażony do tego systemu.

Co do gierek - też problem, bo się wywalają tak samo jak aplikacje, które próbowałem instalować (te same gierki pod androidem mi działają, a jak wspomniałem, moja Xperia jest 'nieco' starsza od tej Lumii).

A poza tym, jak np. android ma klasyczne Fruit Ninja i Pou, Lumia musi je podrabiać i wychodzą potworki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie części zamienne do mojego RC Dune buggy. Muszę wymienić panel wzmacniający, odbiornik, przekładnię i jeden akumulator. Zestaw naprawczy (bo części do tego modelu nie da się kupić pojedynczo) kosztował mnie 780 zł, ale warto, bo zasuwanie tym autkiem 75 na godzinę to zabawa jakich mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still - Zależy gdzie.

Na niektórych drogach jadąc 75 km/h nie do końca jestem pewien czy moje zawieszenie nie stwierdzi za chwilę że jednak mnie nie utrzyma na torze jazdy, to nie jest nudne :D

Ale na autostradzie takie 140 km/h to minimum aby jechać jak jest mały ruch

LPG w dieslu podobno nie jest takie głupie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG w dieslu podobno nie jest takie głupie

LPG w dieselu ma sens jedynie jak masz flotę samochodów dostawczych. Instalacja jest dość kosztowna a auto jeździ na mieszance 60% ON + 40% LPG. Dla szarego człowieka kompletnie nieopłacalne, ale przy kilkunastu samochodach już można myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...