Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Wstęp do pustynnego miasta (od samolotu przez pustynie aż po złote miasto) to IMO najlepsza i najbardziej satysfakcjonująca część z całej serii Uncharted.

Trójka jest krótsza ale dużo bardziej intensywna, dwójka zaczynała już trochę przynudzać pod koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Sefe: Na czajnikowy.pl

Swoją drogą ostatnią sztukę wykupiłem. Teraz z tej serii zostały same kubki 600 ml (for what purpose...) i znacznie droższa szklana filiżanka ze spodkiem. W sumie to ta ostatnia najbardziej mnie interesowała bo znacznie łatwiej w ten sposób określić czy napar ma już odpowiedni kolor, no ale kurde dwie dychy więcej... Za tyle to ja mam zapas banchy na miesiąc w lokalnym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mimo wszystko spódniczki. Z sukienką nic nie zrobisz, a do spódniczki pasuje dużo różnych bluzek, sweterków, topów etc. :3

Widziałam dziś jedną fajną sukienkę, ale nawet nie chciało mi się iść przebrać i zobaczyć jak leży. Trochę żałuję, bo była nawet niezła, aaale... Będą następne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...