Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

taki czarno biały minimalizm

Minimalizm coming through

4AKkfPP.jpg

GoRuck GR1 jest idealny. No może poza ceną. $300 ._.

Ewentualnie 5.11 Rush 12

8YgqByX.jpg

Choć sam brałbym w Coyote Brown, bo mam jego większego brata Rusha 24 właśnie w CB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoRuck GR1 jest idealny. No może poza ceną. $300 ._.

Za $300 można by już śmigać na nowym Krossie z przerzutkami, a Ty tu o plecakach. ;-;

Ja się bardziej skłaniam ku czemuś z pod logo New Balance. Plecaczki mają ładne, a buty turbo wygodne, to musi iść ze sobą w parze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pierwszą w życiu mangę - "Ostatnia Dzielnica" Jiro Taniguchiego - bo właściwie czemu nie i bardzo mi się podoba. Tylko ten przelicznik cena/długość czytania jest trochę słaba. Bez spinki w 2 godzinki i jestem już w połowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przelicznik cena/długość czytania powinien być dużo mniej ważny.
To jest pierwsza rzecz, która mi się nasuwa patrząc na cenę. Powiedzmy - 200 stron komiksu za 80zł, kupiłbyś? Bo ja średnio. 200 stron książki za 30zł? Już prędzej, bo i tak bym dłużej czytał niż komiks.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że przeliczanie w ten sposób nie jest zbyt fortunne, bo sporo krótkich gier/książek czy filmów dało mi więcej, niż jakieś mające 1000 stron pierdoły albo mające 50 odcinków seriale. Ale jednak trochę boli, że ta 400-stronicowa manga ma cenę okładkową aż 55 zł..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pierwszą w życiu mangę - "Ostatnia Dzielnica" Jiro Taniguchiego - bo właściwie czemu nie i bardzo mi się podoba. Tylko ten przelicznik cena/długość czytania jest trochę słaba. Bez spinki w 2 godzinki i jestem już w połowie.

PS Tu chodzi o obrazki i ilość drukowanego tuszu. Kolorowe komiksy są niewyobrażalnie droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...