Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Abyss czyli rozumiem, że plusowałeś za AYNiK?

@Aiden akurat novelki ponoć się przeplatają z wydarzeniami z anime, niekoniecznie pokazując je bezpośrednio no i pokazując wszystko z innej perspektywy. Gdyby to było fabularnie 1:1, to bym pewnie nie szarpnął się na wszystkie tomy. Co do log horizon, to chyba nie ma wydania PL, a co za tym idzie, ceny są dość astronomiczne (rzędu 60-70zł za tom, jest ich do tej pory 10, więc musiałbym wydać 600-700zł minimum). Dobra, niby widzę na yatta.pl, że są tomy po polsku jakoś po 20-25zł, ale dostępny normalnie tylko pierwszy tom, a reszta 'w formie prenumeraty' cokolwiek to znaczy (czyli, że pozostałe jeszcze nie wyszły chyba i trzeba zrobić pre-order na wszystkie?). Poczekam na jakieś konkretne opinie o zakresie wydarzeń i wtedy się zastanowię. Poza tym SaO mi się akurat nawet podobało (no, trochę podupadło jak się z tego zrobiło romansidło w pewnym momencie, no ale cóż...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no, trochę podupadło jak się z tego zrobiło romansidło w pewnym momencie, no ale cóż...

Gdzieś tak na samym początku? xD

Kurczę, nie wiem czym jest All you need is kill, ale widzę, że artystą jest Takeshi Obata, a jego styl po prostu uwielbiam i już przez sam ten fakt będę miał ten tytuł w pamięci. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerf0 przesadzasz :P co do AYNiK - motyw jak w filmie "Na skraju jutra" (w końcu jest na postawie tego) ale fabuła nieco inna. Jedyne co mnie boli, to brak zakończenia - ot, to jest wycinek krótkiej historii z jakiegoś uniwersum i tyle, czuję mocny niedosyt, a to ma tylko dwa tomy. Ale i tak mi się podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jest zakończenie na początku przedstawionego wątku, tego nie zaprzeczam, ale mogliby to chyba pociągnąć dalej, pokazać kolejne walki i pętle głównego bohatera, może wreszcie koniec wojny czy coś? Po prostu czuję niedosyt :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se nową klawiaturkę, tym razem z kablem, bo stara na baterie już od jakiegoś czasu miała problemy i zacinała się, albo kompletnie przestawała reagować na jakiś czas. Wczoraj w Overwatchu było to już na tyle upierdliwe, że nie zdzierżyłem. Ta ma jeszcze podświetlane klawisze więc dodatkowy profit.

Also, mam kartę na 500zł do Media Marktu., ale... chyba kupiłem już wszystko co mi było potrzebne... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia July 8, 2016 o 16:12, ZygfrydQ napisał:

Znaczy jest zakończenie na początku przedstawionego wątku, tego nie zaprzeczam, ale mogliby to chyba pociągnąć dalej, pokazać kolejne walki i pętle głównego bohatera, może wreszcie koniec wojny czy coś? Po prostu czuję niedosyt :P

Moment, bo dopiero teraz spojrzałem. Jakie dalsze walki i jakie pętle? Ty na pewno doczytałeś do końca? Czytałem dość dawno, ale całość kończy się

walką między nimi, dziewczyna ginie i jako ostatni odbiornik czy co to tam było konczy tymczasem wszystkie pętle i inne cuda, kosmici przegrywają. Jest nawet na koncu wyjasnione czym kosmici byli i jak się znaleźli na Ziemi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan to chyba muszę sprawdzić końcówkę raz jeszcze, bo albo coś pominąłem albo nie mam tego fragmentu

Spoiler

"kosmici przegrywają. Jest nawet na koncu wyjasnione czym kosmici byli i jak się znaleźli na Ziemi" + zrozumiałem, że to nie kończy wszystkie pętle, tylko kończy tą konkretną pętlę, bo oni działali jako wzajemny backup i dlatego się cofali cały czas. Bez Rity znowu wszystko wraca do normy, a główny bohater ją zastępuje w walce z kosmitami.

No więc sprawdziłem, i:

Spoiler

Rita przegrała, Keiji rozwalił pozostałe Mimiki w bazie. Trafił do pudła za niesubordynację. Wyciągnęli go i zajął miejsce Rity w amerykańskiej armii, dostał ksywkę "Killer Cage". W przedostatniej scenie rozmawia z tą mechanik o kolorze zbroi, potem jest pokazane jak wraca do apartamentu i wypija spleśniałą kawę obiecując zmarłej Ricie: "ludzkość nie przegra dopóki ma mnie". Scena nieba. Koniec.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...