Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
27 minut temu, Xerber napisał:

tfw beta ołwerłocza taka dobra

  Ukryj treść

sjvoey.png

tfw zapłaciłem mniej niż za zwykłą edycję bo jestem hakerem i mam bony do empiku

hajs=zgadza

 

Huh, toś zaszalal. Ja mimo wszystko na kolekcjonerke raczej sie szarpal nie bede. Mam inny dziwny zakup w planach, chociaz nie jestem go 100% pewien. Zobaczymy za tydzien do jakiego stopnia hajs sie bedzie zgadzal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Xerber said:

tfw beta ołwerłocza taka dobra

  Reveal hidden contents

sjvoey.png

tfw zapłaciłem mniej niż za zwykłą edycję bo jestem hakerem i mam bony do empiku

hajs=zgadza

 

Germa się ślini?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Felessan napisał:

Huh, toś zaszalal.

No nie bałdzo. Tak jak napisałem  hajsów z konta włożyłem mało. W innej sytuacji pewnie zostałbym przy standardowej wersji. 

 

1 godzinę temu, Accoun napisał:

Germa się ślini?

Przekonajmy się!

Summoning @Germanotta :^) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tak was kupił ten Owerłacz? Ja tam nie wiem, naoglądałem się gameplayów i ciągle mam to samo zdanie co kiedyś - grałbym jakby było f2p. A tak to jednak bardziej mnie korci, żeby wyłożyć hajsy na Rainbow Six Siegie. Na szczęście mam dość silnej woli (i szkoda mi hajsów xd), więc tego nie robię, ale obawiam się, że kiedyś mogę się złamać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Felessan napisał:

Mam inny dziwny zakup w planach, chociaz nie jestem go 100% pewien. Zobaczymy za tydzien do jakiego stopnia hajs sie bedzie zgadzal.

Kolejna dmuchana lala w kolekcji nie jest dziwnym zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xerber napisał:

No nie bałdzo. Tak jak napisałem  hajsów z konta włożyłem mało. W innej sytuacji pewnie zostałbym przy standardowej wersji. 

 

Przekonajmy się!

Summoning @Germanotta :^) 

Pfff.
Gdyby to było Songbird Edition z Bioshocka Infinity albo edycja Borda 2 z dużą skrzynką, albo chociaż najnowszego Batmana z lipną figurką - wtedy zaczęłabym się ślinić. :P
Sam Overwatch mnie nie grzeje, ani ziębi.

W końcu #multionly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Germanotta napisał:

Gdyby to było Songbird Edition z Bioshocka Infinity albo edycja Borda 2 z dużą skrzynką, albo chociaż najnowszego Batmana z lipną figurką - wtedy zaczęłabym się ślinić.
Sam Overwatch mnie nie grzeje, ani ziębi.

Ciężkie życie plebejusza :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nerv0 napisał:

Serio tak was kupił ten Owerłacz?

Nervo, daj im spokój. To konsolowcy. Niektórzy w dodatku mają niesprawne PC. Nie mogą pograć w normalne FPS jak ludzie, używając klawiatury i myszki. Oni chcą grać w FPS z użyciem pada. Rozumiesz? Pada. Jak zwierzęta. W takim FPS/MOBA może chociaż będą mieli nieco zabawy. Okaż trochę współczucia zamiast się czepiać.

Spoiler

:trollface:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Xerber napisał:

Widoczne są obie rzeczy. Zdecyduj się.

Jeju, nawet jakby połączyło się właściwe opakowanie z obwolutą wyszłaby podkładka (całkiem ładna trzeba przyznać).
Ale tak, miałam na myśli czarną obwolutę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...