Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam nadzieję, że od razu z dodatkiem Snowfall, bo miasteczko przykryte grubą warstwą białego puchu to coś wspaniałego. Zaś w nocy, gdy płoną światła latarń, a nieba sypią się białe płatki, miasto wygląda naprawdę magicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0 - planuje dokupić w późniejszym terminie. Niestety poza ofertami "CS + all DLC!!!!! za 5 zł konto Steam offline" nie było niczego sensownego z DLC.

Poczekam aż się gdzieś pojawią jakieś dwupaki, albo cena DLC spadnie do sensownego poziomu.

Ewentualnie kupię sobie po kolejnej wypłacie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Cities Skylines

a ja cywilizację V (kompletną edycję). Chciałem na steamie, ale ta cena... więc wziąłem za parę dych fizyczny nośnik z jakiegoś tam sklepu online. :P

Nigdy w żadną civkę nie grałem, więc ciekaw jestem, jak to będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Cities Skylines

a ja cywilizację V (kompletną edycję). Chciałem na steamie, ale ta cena... więc wziąłem za parę dych fizyczny nośnik z jakiegoś tam sklepu online.

Civki nigdy nie bierze się poza promocjami, ja swoją kompletną edcję kupiłem za bodaj 7,50 ojro, czyli jakieś 30 zeta, co się równa cenie uboższej edycji GOTY dostępnej na półkach :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w civ3, ma niskie wymagania a jest lepszy niż 4 i 5.

Mam IV, którą laptop jeszcze uciągnie, ale nie potrafię w nią grać. Po +/- 70h w V starsze części wydają mi się nieintuicyjne, niepoukładane i trudne. Poza tym nie są już tak przyjemne dla oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika to tylko symboliczne przedstawienie i nie ma czym cieszyć oka.

Aha, czyli płynność animacji i delikatne kolory świata nad którym spędzamy te dziesiątki godzin nie mają żadnego znaczenia? Pls.

No tak, nie o wygląd tu chodzi, ale jeśli gra jest wydana w lepszych szatach, nie narzekam, tylko przyjmuję ją z otwartymi ramionami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny widok miasta i pałacu, to ja se mogę na tapecie ustawić. Jeśli o mnie chodzi, to zastanawiałem się, czy nie pograć sobie najpierw w civ3, ale jak zobaczyłem grafikę i interfejs, to postanowiłem jednak zainteresować się nowszą częścią. Jest po prostu ładniejsza i bardziej przejrzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za bardzo przyzwyczajony do rozwiązań z III żeby się przerzucić na V. Na przykład straszliwie brakuje mi komendy 'explore' dla mobilnych jednostek. Naprawdę nie chce mi się wyznaczać cel każdemu zwiadowcy, kiedy mógłbym po prostu kazać mu samemu odkrywać mapę tak jak to mozna było zrobić w III. Brakuje też opcji generowania bogactwa zamiast budowania jednostek (których utrzymanie przecież kosztuje) w miastach. Nigdy nie bawię się w zwycięstwo przez podbicie więc gigantyczna armia zwyczajnie nie jest mi potrzebna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...