Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Już lepiej graj w lola, Germa.

Chcesz zepsuć dziecko do reszty?! Może ma jeszcze grać z takimi jednostkami jak ty czy devius?!

Graj we wszystko poza multiplayerowymi f2p badziewiami. Tada!

Nie grywam w lola już od dosyć dawna. Gdyby Germa grała ze mną, to chociaż bym po niej nie wrzeszczała i nie klęła co drugie słowo. Chyba. XD Więc się odpierwiastkuj.

A dobra myszka zawsze się przyda.

Dobra myszka kosztuje mniej niż 100 zł, wszystko wyżej to dopłata za logo i markę.

Moja kosztuje chyba z 6 albo 7 dych i jestem zadowolona bardzo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt udzielił ci bardzo cennej życiowej rady, Germa. Za stówę wyrzuconą na znaczek możesz kupić coś bardziej użytecznego.

No i drugi dualshock 4 to dobry wybór, biorąc pod uwagę jak często trzeba ładować w tym cholerstwie baterie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszkę za 50zł, polecam, używam ją już prawie trzy lata. Jeśli komuś nie potrzeba w myszce więcej niż dwa/trzy przyciski i scroll to nie widzę sensu wydawać ok. 200zł na myszkę. Co innego, jeśli potrzebujemy jej do jakiegoś MMO czy czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myszka kosztuje mniej niż 100 zł, wszystko wyżej to dopłata za logo i markę.
nie

Czyli jednak!

Ja mam myszkę za 50zł, polecam, używam ją już prawie trzy lata. Jeśli komuś nie potrzeba w myszce więcej niż dwa/trzy przyciski i scroll to nie widzę sensu wydawać ok. 200zł na myszkę. Co innego, jeśli potrzebujemy jej do jakiegoś MMO czy czegoś.

Lubię jak sprzęt się świeci ( :D ), a taniej takiej chyba nie znajdę, jak już, to pewnie badziew.

Zresztą już się przejechałam na tanich myszkach i szlag mnie trafi, jeśli rolka znowu przestanie działać po trzech miechach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzoń od Microsoftu albo Logitecha w okolicach 3-4 dych, które trzymają się 10+ lat, mustard race.

Dla giercowania to nie widzę sensu kupowania czegoś lepszego. Ewentualnie jakbym mocniej w domu coś robił na CADzie/przy grafice to jak najbardziej, chociaż tam jeszcze dochodzą takie joye robione pod takie zastosowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myszka kosztuje mniej niż 100 zł, wszystko wyżej to dopłata za logo i markę.
nie
Czyli jednak!
I tak i nie.

Generalnie przedmówcy mają sporo racji w tym, że o ile nie planujesz kariery w esporcie, a myszka ma ci służyć do każualowego sebkowania w ceesa to kupowanie czegoś tak drogiego na start będzie bez sensu. Ja mimo doskonałej znajomości tego segmentu rynku kupiłem sobie klawiaturę mechaniczną dopiero w momencie, w którym uznałem, że na zwykłej coraz trudniej mi zdobywać nowe "szczyty" w Osu. Tak samo myszkę mam już starą i rozlatującą się, bo i tak nie gram w nic coby jej wymagało.

A jak chcesz żeby gryzoń świecił się jak latarnie w pewnych holenderskich dzielnicach to kup Blazing A9, bo przy twoich wymaganiach i tak nie odczujesz różnicy w pracy sensora czy mikroprzełączników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakbym mocniej w domu coś robił na CADzie/przy grafice to jak najbardziej, chociaż tam jeszcze dochodzą takie joye robione pod takie zastosowania.

Ale jeśli mówimy o tym samym to takie gibadełko to 600zł w gore, a modelu poniżej 1000zł za bardzo nie ma co kupować.

A sam wydałem teraz po raz kolejny 160 zł na gryzonia, bo nie wyobrażam sobie graficzenia na gryzoniu z Tesco czy innym tego typu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...