Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Rozwiązany: Problem z? ścinki na pulpicie

Polecane posty

Witam,

Formatowałem wczoraj komputer. Zainstalowałem od nowa win 7 64 bit. Wszystko śmigało ładnie. Zaktualizowałem wszystko co się dało, dodatkowo windows pobierał mi jak zawsze z półtorej godziny różne aktualizacje z windows update. Wyłaczyłem komputer aby wszystko skonczyło się instalować, włączyłem i... nie dość że na komputerze przez 2-3 minuty od włączenia są takie lagi że nic nie da się zrobić, to po tym czasie jak wszystko się unormuje pojawia się takie dziwne zjawisko. Mianowicie gdy zrzucam coś na pasek (nie ważne czy stronę internetową czy otwarty "Mój komputer", myszka łapie takiego pół sekundowego laga (wygląda to jakby przez 0.5 sekundy obraz się freezował), dodam że strona nie zrzuca się na pasek płynnie tylko spada tak jakby skokami.... Nie wiem czego to może być przyczyna, przed formatem tak nie miałem. Wnerwia to niesamowicie. Sformatował bym go jeszcze raz ale pobrałem już BFa3 z wszystkimi dodatkami co z moim netem oznacza cały dzień więc wolę tego uniknąć. Proszę o wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...