Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demeterius

Rozwiązany: głośniki do kompa

Polecane posty

Moja płyta to

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h81m-e33-v2-h81-ddr3-sata3-usb3-s-1150-matx-h81m-e33-v2-609171/

Jakie głośniki polecilibyście ? Cena 250zł. Aczkolwiek będę wdzięczny za przedstawienie propozycji nie tylko w górnym zakresie cenowym, ale również trochę tańszych. 2.1 albo 5.1. Głównie do oglądania filmów, czasem do gier.

Żaden ze mnie meloman, ale dźwięk dobrej jakości cenię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Demeterius - Tak jak napisałem wyżej zestaw 5.1 to nie są przelewki. Musisz mieć dużą przestrzeń do rozstawienia satelitek inaczej potencjał głośników będzie się marnować. A co do podlinkowanych przez ciebie głośnióków - dźwiękowego laika raczej ucieszą, ale wystarczy mieć porównanie z chociażby Genius SW-HF5.1 5050, by wiedzieć, że to najzwyczajniejszy chłam za niemalże 300 złotych.

Tak więc o ile nie wyciągniesz z kapelusza dodatkowych funduszy i nie spełnisz wymogu wielkości pokoju, to o 5.1 najlepiej zapomnij!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że masz budżet 250 zł. Czemu więc interesujesz się modelami za trochę ponad 1/5 tej ceny?

355 to model maksymalnie budżetowy dla ludzi, którzy nie mogą wyciągnąć z portfela nawet 100 zł, a i tak znajdą się w tej cenie lepiej grające 2.0. Tak jak napisałem wyżej - głośniki to inwestycja i nie warto na nich oszczędzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...