Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Odtwarzacz MP4 do 600zł

Polecane posty

No w sumie to nie wiem, myślełem, że FiiO ma dwa wejścia jack więc jedno tak jak mam teraz nie szło by do integry z kompa tylko do FiiO a drugim wyjściem do kompa ;d Nie wiem czy dobrze filozofuje ;d A przez to że amplituner mam podpięty do integry to nic to nie zmienia, żadnej jakości ani niczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyłbym FiiO pod kompa i do amplitunera dźwięk będzie też na wysokim poziomie? W sensie czy między kompem a amplitunerem wtedy nie będzie tak dużych strat jakie są teraz?

Bez sensu. Skoro w domu masz amplituner, to w domu używaj wyłącznie amplitunera. FiiO tylko do wyjścia lub gdy nie masz dostępu do mocniejszego sprzętu czyli Pioneera.

PS - ciekawi mnie jak chcesz podłączyć FiiO do amplitunera i kompa na raz. wink_prosty.gif

Nie przesadzałbym - amplituner nie został zrobiony z myślą o słuchawkach i może się okazać że Fiio lepiej sobie z nimi poradzi. W sumie kupno Fiio E07K to nie głupi pomysł, autor kupuje LG G2 który sam w sobie ma dobry dźwięk a Fiio go wzmocni, ew. można podłączyć Fiio E07K po USB do LG i dźwięk będzie przetwarzał w pełni Fiio, tak samo jak w przypadku podłączenia go do komputera.

Miałbyś dobry wzmacniacz do słuchawek oraz kartę dźwiękową do komputera czy nawet androida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...